Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ralph Kaminski pożegnał się z fanami. "Do zobaczenia", na jego profilu ogrom podziękowań
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.04.2023 08:09

Ralph Kaminski pożegnał się z fanami. "Do zobaczenia", na jego profilu ogrom podziękowań

Ralph Kaminski
KAPiF

Ralph Kaminski pozostawił swoich fanów w smutku. Jego budząca ogromne emocje trasa koncertowa “Bal u Rafała” dobiegła końca. W zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie na jakiś czas pożegnał się ze swoimi miłośnikami. 

Wielkie przeżycia, setki śpiewających ust na koncertach, niezapomniane wspomnienia. W sekcji komentarzy nie zabrakło wyrazów wdzięczności skierowanych w stronę jednego z najzdolniejszych, ale i kontrowersyjnych polskich wokalistów. 

Ralph Kaminski żegna fanów

Ralph Kaminski to bez wątpienia postać, obok której nie można przejść obojętnie. Można by rzec, że popularny piosenkarz ma tyle samo zwolenników, co wrogów. Jedni zachwycają się wyjątkowym talentem wokalnym i nietuzinkowym stylem, inni zwracają uwagę na wątpliwy kunszt tekstów utworów i kontrowersyjne wypowiedzi w mediach. 

Jedno trzeba przyznać. Już dawno nie mieliśmy na polskiej scenie artysty, który budziłby tak wiele skrajnych emocji. To właśnie one przyciągnęły na jego ostatnią trasę koncertową tłumy zachwyconych fanów

Zimowa trasa “Bal u Rafała”, która objęła swym zasięgiem 37 muzycznych spotkań, dobiegła końca, o czym na swoim Instagramie poinformował Ralph Kaminski. We wpisie podziękował swoim miłośnikom za obecność podczas wydarzeń. 

Tomasz Komenda znowu trafi za kratki? Prawnik nie ma dobrych wieści. "Jest milion okoliczności po drodze"

Podziękowania Ralpha Kaminskiego

- Dziękujemy za 37 spotkań w te chłodne, czasami mroczne wieczory! Daliście mi światło, miłość i nadzieję. Dziękuję! - napisał w pożegnalnym poście Ralph Kaminski. 

Jednocześnie artysta zwrócił uwagę, że nie jest to pożegnanie na długo. Już teraz zapowiedział, że latem ponownie będzie go można spotkać na koncertach i jak przyznał - już nie może się ich doczekać. 

Fani dziękują Ralphowi Kaminskiemu

W komentarzach pod pożegnalnym postem Ralpha Kaminskiego fani dziękują artyście za ogrom przeżyć, jakich mogli doświadczyć podczas zimowej trasy. Wpisują również miasta, w których chcieliby go zobaczyć podczas obiecanych letnich występów. 

- Jak to? To już koniec? Tak szybko?! Przecież dopiero co stałam i marzłam w kolejce - żartowała jedna z fanek piosenkarza. 

Zobacz zdjęcia: 

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16