Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pytanie na śniadanie”. Pilne zmiany po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego, ujawniono, kto ją zastąpi
Michał Fitz
Michał Fitz 08.10.2022 20:28

„Pytanie na śniadanie”. Pilne zmiany po ogłoszeniu związku Cichopek i Kurzajewskiego, ujawniono, kto ją zastąpi

Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Wczoraj Kasia Cichopek oficjalnie potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Obydwoje znajdują się właśnie w Jerozolimie. Ich wyjazd, który został zorganizowany z okazji 40. urodzin aktorki, jest jednak problemem dla producentów programu „Pytanie na śniadanie”.

Okazuje się bowiem, że wspomniana wyżej wycieczka spowodowała wyrwę w grafiku, którą trudno było załatać. Właśnie dlatego jutro w studio ma pojawić się nowy prowadzący. Widzowie TVP dobrze znają tę postać

„Pytanie na śniadanie”: Kto pojawi się w programie?

Kasia Cichopek miała być jutro odpowiedzialna za kącik kulinarny, ale ze względu na jej wyjazd plan ten musiał ulec zmianie. Kto wystąpi zamiast niej? Jak udało się ustalić dziennikarzom „Faktu”, będzie to Norbi! Wokalista od lat jest związany ze stacją i pojawiał się już w niejednym programie. Jakiś czas temu prowadził nawet show „Jaka to melodia”, a później „Koło fortuny”. Prawdopodobnie to właśnie doświadczenie w obyciu w roli prezentera sprawiło, że postawiono właśnie na niego.

Nie wiemy też, czy Norbi trafi do obsady prezenterów na stałe, czy zostanie jedynie potraktowany jako tymczasowe rozwiązanie. Można jednak sądzić, że to raczej jednorazowy występ.

„Pytanie na śniadanie”: Czas debiutów

Warto przypomnieć, że Norbi nie będzie jedyną osobą, która w ostatnim czasie zadebiutowała w nowej roli w „Pytaniu na śniadanie”. Całkiem niedawno producenci mieli podobną bolączkę, z tym że przy doborze prowadzącej odcinka. Wówczas obok Tomasza Kammela wystąpiła Marta Surnik.

Dziennikarka już wcześniej pojawiała się w programie w ramach segmentu „Czerwony Dywan”, w którym opowiadała o plotkach z show-biznesu. Widocznie tak zaimponowała tymi wejściami producentom, że ci dali jej większą szansę.

Można zaryzykować stwierdzenie, że ją wykorzystała, bo telewidzowie komentowali później w mediach społecznościowych programu jej występ. Praktycznie wszyscy byli pod wrażeniem jej opanowania i elokwencji.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania

Źródło: Fakt