Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
Michał Fitz
Michał Fitz 08.10.2022 00:18

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło

Kasia Cichopek
TRICOLORS/East News instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek udostępniła dziś w sieci wyjątkowe, urodzinowe zdjęcie. Widniała bowiem na nim wraz z Maciejem Kurzajewskim. W opisie zaznaczyła, że najlepszym prezentem z tej okazji jest miłość, niejako potwierdzając swój związek z kolegą z pracy, o którym plotkowano już od miesięcy.

Choć znaczna większość gwiazd zareagowała na to wyznanie bardzo pozytywnie, życząc w sekcji komentarzy szczęścia i miłości, to Paulina Smaszcz, była żona Kurzajewskiego, zdecydowała się na wyjątkowo ostrą odpowiedź. Pojawiły się zarzuty pod adresem prezentera.

Kasia Cichopek ogłasza radosną nowinę, a Paulina Smaszcz komentuje

Paulina Smaszcz skomentowała post Cichopek dwukrotnie. Najpierw ironicznie pożyczyła aktorce sto lat, dodając, że bardzo cieszy się, że jej były mąż zabrał ją z tej okazji do Izraela. Później rozwinęła tę kwestię, atakując przy tym ojca swoich dzieci. Wprost nazwała go kłamcą, sugerując, że ten inaczej tłumaczył synom swój wyjazd do Jerozolimy.

– Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu?

Na tym zresztą nie skończyła. Ewidentnie mocno ubodło ją to, że Maciej Kurzajewski tak zaangażował się w nową relację, ponieważ postanowiła wypomnieć mu, że ona nie dostała od niego nic na 40. urodziny, a przecież jest matką jego dzieci.

– Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny wspaniale — skwitowała, nie szczędząc ironii.

To nie pierwsza taka reakcja Pauliny Smaszcz

Paulina Smaszcz już wcześniej dawała znać, że zamieszanie wokół jej byłego męża ją irytuje. Gdy o relacji Kurzajewskiego i Cichopek jedynie plotkowano, media szukały najdrobniejszych szczegółów związanych z tą dwójką, o których mogą napisać. Jeden z artykułów był o tym, że Kasia „zaserduszkowała” post Macieja, w którym chwalił się on swoim sportowym wyczynem.

Była żona prezentera aż udostępniła wspomniany tekst i okrasiła go wymownym komentarzem. Również nie szczędziła ironii, a przy tym podkreśliła, że to ona i jej synowie jako pierwsi złożyli gratulacje Kurzajewskiemu. Była poirytowana, że o tym już nikt nie chce pisać.

– Ale się cieszę z tego serduszka Kasi!!! — ironizowała Smaszcz

Zobacz post:

Kasia Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wycieczki. Internauci nazwali ją „czarownicą”
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę