Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pytanie na śniadanie. Obok Macieja Kurzajewskiego nie pojawiła się Katarzyna Cichopek, a „zastępcza” prezenterka. „Pierwszy raz w życiu”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.08.2022 14:38

Pytanie na śniadanie. Obok Macieja Kurzajewskiego nie pojawiła się Katarzyna Cichopek, a „zastępcza” prezenterka. „Pierwszy raz w życiu”

Pytanie na śniadanie Maciej Kurzajewski
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Środowe wydanie show poprowadził Maciej Kurzajewski, a u jego boku mogliśmy zobaczyć Idę Nowakowską. „Pierwszy raz w życiu” – komentowała prezenterka niecodzienną współpracę z Kurzajewskim. 

Widzowie śniadaniówki TVP przyzwyczaili się od tego, że każdy kolejny odcinek programu prowadzony jest przez dobrany na stałe duet prezenterów. Tym razem jednak fani formatu mogli zobaczyć niekonwencjonalne rozwiązanie. Pierwszy raz w historii w roli prowadzących pojawili się razem Maciej Kurzajewski i Ida Nowakowska.

„Pytanie na śniadanie”: Maciej Kurzajewski w duecie z nową partnerką

Fani porannego show Telewizji Polskiej mogli być nieźle zaskoczeni, kiedy zobaczyli, kto przywitał ich o 7:30 na planie ich ulubionego programu. W dzisiejszym wydaniu gości TVP witał duet utworzony z dwóch najpopularniejszych prezenterów stacji: Macieja Kurzajewskiego i Idy Nowakowskiej.

Swój udział w dzisiejszym odcinku show zapowiedziała sama prowadząca na swoim profilu na Instagramie. Ida Nowakowska nagrała krótkie wideo, na którym widzimy, jak biegnie na plan śniadaniówki i informuje obserwatorów o niecodziennej sytuacji.

-Oglądajcie! Pierwszy raz w życiu ja i Maciej Kurzajewski prowadzimy razem „Pytanie na śniadanie” – powiedziała na Instagramie Ida Nowakowska.

Sytuacje skomentował również sam dziennikarz, który uznał, że bardzo długo czekał na możliwość prowadzenia show w towarzystwie tancerki. Zapowiedział też, że dzisiejsze wydanie śniadaniówki będzie naprawdę wyjątkowe i zachęcił widzów do pozostania przed ekranami telewizorów

-To jest ten moment, to jest ta chwila. Ja czekałem z wielką niecierpliwością, nie wiedziałem, że to będzie środa, ale środa jest znakomita. W tym towarzystwie będzie obłędna. Od 7:30 do 11 z minutami. Boże, co za radość — powiedział Maciej Kurzajewski na InstaStory tancerki.

Mimo wszystko fani duetu Cichopek-Kurzajewski nie muszą się martwić. Z pewnością będzie jeszcze okazja, aby zobaczyć prezenterów razem w roli prowadzących show „Pytanie na śniadanie”. Warto też dodać, że debiutujący duet poradził sobie doskonale i świetnie się ze sobą dogadywał.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Opczkowska zwijała się z bólu. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” przestrzega internautów
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!