Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pytanie na śniadanie. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2022 11:17

Pytanie na śniadanie. „Koniec duetu the Krzamels?” Kammel „przegrał” z nietypowymi rywalem, Izabella Krzan dokonała wyboru

Tomasz Kammel
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Tomasz Kammel i Izabella Krzan bez dwóch zdań tworzą jedną z najlepiej zgranych par prowadzących w polskiej telewizji, nie tylko w programie „Pytanie na śniadanie”. Chemię, która ich łączy, czuć nie tylko na wizji, ale także w ramach ich aktywności w mediach społecznościowych. Czyżby jednak coś się miało w tej kwestii zmienić?

W mediach społecznościowych został bowiem opublikowany filmik, na którym widać, jak prezenter z niezwykle smutną miną obwieszcza, że już stracił status ulubionego kolegi współprowadzącej. Kto więc go uzyskał?

„Pytanie na śniadanie”: Tomasz Kammel stracił sympatię Izy Krzan?

W przerwach od wejść na antenę Tomasz i Iza lubią nagrywać zabawne filmiki, które później wrzucają do mediów społecznościowych. Prezenterka niedawno chwaliła się fotką, na której kolega siedział jej na plecach, a teraz opublikowała w sieci nagranie, na którym Kammel w przejęty, ale jednak ironiczny sposób opowiada o ich relacji. „Czy to koniec duetu The Krzammels”?

– Do tej pory to ja byłem najlepszym kolegą Izy Krzan. Aż pojawił się on — stwierdza zamyślony prezenter, popijając herbatę do smutnej muzyki.

Chwilę później widać kadr, na którym Izabella przytula się do nowego kolegi. Tym jest pionowy ogrzewacz, który daje prowadzącym ciepło w trakcie nagrań. Ci bowiem wciąż, pomimo niskich temperatur, pracują w studio letnim. Przez to występują na wizji w płaszczach i kurtkach, ale jak widać, nawet one nie wystarczają. Nie można się więc dziwić, że Izę ciągnie nieco bardziej do ciepła niż do kolegi.

„Pytanie na śniadanie”: Tomasz Kammel o relacji z Izabellą Krzan

Niedawno Tomasz Kammel miał okazję, by nieco szerzej wypowiedzieć się o swojej relacji z Izabellą Krzan. Był bowiem gościem programu „Hejt Park” na Kanale Sportowym. Zachwalał przed prowadzącym, Krzysztofem Stanowskim swoją młodszą koleżankę.

Przede wszystkim skupił się na jej inteligencji i podkreślił, że zawsze miał szczęście do bystrych współprowadzących w „Pytaniu na śniadanie”. Zaznaczył też, że świetnie dogaduje się z Izą i to pomimo tego, że dzieli ich wręcz pokoleniowa różnica wieku. Tomasz jest od niej aż o 25 lat starszy.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Tomasz Kammel jest gejem? Dziennikarz TVP zabrał głos ws. swojej orientacji seksualnej
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?