Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pytanie na śniadanie”. Gdzie podziali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Zabrakło ich na „rodzinnym zdjęciu”
Weronika Dadok
Weronika Dadok 15.11.2022 19:03

„Pytanie na śniadanie”. Gdzie podziali się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Zabrakło ich na „rodzinnym zdjęciu”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
Pawel Wodzynski/East News/TRICOLORS/East News

Na profilu „Pytania na śniadanie” pojawiło się urocze zdjęcie przedstawiające „rodzinę” programową. Ujęcie prezentuje członków produkcji, a także prowadzących. Na próżno jednak szukać tam wizerunku pary, o której ostatnimi czasy jest niezwykle głośno. 

Gdzie podziała się Katarzyna Cichopek wraz ze swoim wybrankiem serca Maciejem Kurzajewskim? Brak ich wizerunków w najnowszym wpisie mógł nieco zmartwić fanów pary prowadzących.

Rodzinne zdjęcie „Pytania na śniadanie”, gdzie jest Katarzyna Cichopek i jej wybranek?

„Pytanie na śniadanie” to uwielbiany przez Polaków program, który genialnie rozpoczyna dzień. Nic dziwnego, że zaskarbił serca licznych fanów, a każdy z nich czeka na kolejne wydanie. Nie tylko sam format, ale także prowadzący przyciągają setki tysięcy widzów przed telewizory.

W ostatnim czasie w szczególności Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się niemałą sławą. Wszystko za sprawą ujawnienia swojej zażyłej relacji romantycznej, wprowadzając tym samym w zdumienie wiele osób, które nie chciały wierzyć w rozchodzące się błyskawicznie plotki o domniemanym romansie gwiazd.

Na profilu śniadaniówki pojawiło się zdjęcie, które na pierwszy rzut oka faktycznie przedstawia „rodzinę” „Pytania na śniadanie” w komplecie.

Gdy się jednak przyjrzymy bardziej, nie zauważymy na nim uśmiechniętej najczęściej Katarzyny Cichopek i wiernie wpatrującego się w nią Macieja Kurzajewskiego. Fani zapewne zaczęli zadawać sobie pytanie — gdzie się podziali zakochani?

Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest jednoznaczna i pewna, jednak po słowach Tomasza Kammela, który wyznał, że musiał opuścić studio wcześniej ze względu na galę TVP z okazji 70-lecia stacji, możemy wysnuć pewne wnioski. Być może taki sam los spotkał Katarzynę Cichopek i jej partnera, a przygotowanie do tego wyjątkowego dnia zajęło im więcej czasu, niż mogłoby się wydawać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi