Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pytanie na śniadanie: ciąg dalszy afery z Tomaszem Kammelem i Izą Krzan. Padły wyzwiska
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.01.2022 23:43

Pytanie na śniadanie: ciąg dalszy afery z Tomaszem Kammelem i Izą Krzan. Padły wyzwiska

fot. https://www.instagram.com/tomaszkammel/

Duet gospodarzy Pytania na śniadanie, Tomasz Kammel i Izabella Krzan, najadł się wstydu na antenie śniadaniówki. Prowadzący mieli problem z działaniem matematycznym. Dziennikarz upublicznił korespondencję z byłą Miss Polonia.

Pytanie na śniadanie to codzienny program, który pomaga powitać nowy dzień milionom Polaków. Tematy poruszane w nim są zazwyczaj łatwe i przyjemne, jednak czasem sprawiają kłopoty w rozwiązaniu nawet prowadzącym.

Tak było w przypadku odcinka emitowanego z parą gospodarzy, Tomaszem Kammelem oraz Izą Krzan. Studio Pytania na śniadanie odwiedziła dietetyczka kliniczna, Justyna Jesse. Gość wraz z prowadzącymi wyjaśniał jak obliczyć prawidłową masę ciała. Równanie okazało się bardzo skomplikowane dla obojga gospodarzy.

Gospodarze Pytania na śniadanie z żartem podchodzą do wpadki

Internauci szybko wytknęli parze Pytania na śniadanie podstawowy błąd. Reakcja prowadzących zaskoczyła jednak wszystkich. Gospodarze śniadaniówki postanowili w humorystyczny sposób odnieść się do całej sytuacji.

Tomasz Kammel na swoim koncie instagramowym przeprowadził nawet konkurs na najlepszą nazwę wybitnego duetu prowadzących Pytania na śniadanie.

Przede wszystkim bardzo Wam dziękujemy za ostatnie 3 dni w Pytanie na sniadanie. Nawet wpadka z BMI (dużo o tym ostatnio pisano) była przyjemnością. Dostajemy z Izą dużo propozycji nazw naszego duetu. Po wspomnianych matematycznych popisach moglibyśmy się nazywać BiEmAj lub jak zaproponowała Iza — Dzbany. Jednak oba pomysły wzbudzają nasze wątpliwości. A zatem pytanie do Was: jak mógłby nazywać się duet w składzie Izabella Krzan — Tomasz Kammel ? – napisał pod postem dziennikarz.

Uwielbiany duet Pytania na śniadanie zyskał tylko taką postawą w oczach widzów TVP2. Od dawna gospodarzenie prezentowali samych siebie jako osoby pozytywne, podchodzące do życia na luzie i z dystansem. Umiejętność przyznania się do własnych błędów tym bardziej przybliży gwiazdy szklanego ekranu do ich widzów. Tomasz Kammel udostępnił nawet wymieniane wiadomości z Izą Krzan, w których zgodnie próbują znaleźć pozytywy nieszczęsnej pomyłki.

Fragment postu udostępnionego na profilu Tomasza Kammela na Instagramie (https://www.instagram.com/tomaszkammel/)

Tomasz Kammel i Izabella Krzan szybko wrócili do formy po małych potknięciach podczas ostatniej emisji programu Pytanie na śniadanie. Ich wspólne poczynania można śledzić od poniedziałku do piątku od godziny 7:30, a w weekendy od 7:55 na kanale drugim Telewizji Polskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja

Źródło: Pudelek