Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dostała przelew od byłego, gdy zobaczyła jego tytuł, popłakała się
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.11.2019 11:52

Dostała przelew od byłego, gdy zobaczyła jego tytuł, popłakała się

Przelew
zbiór własny

Przelew, który dostała od byłego, wywołał niekontrolowany atak łez. Kiedy zobaczyła jego tytuł dosłownie nie mogla uwierzyć własnym oczom. Pomimo tego, że doskonale znała swojego ex i wiedziała, czego może się po nim spodziewać…tym razem jego zachowanie przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Swoją wstrząsającą historią podzieliła się na portalu kobieta.wp.pl.

Kiedy rodzice podejmą decyzje o rozstaniu, musi dojść między nimi do porozumienia w kwestii opieki nad dzieckiem. Tylko nielicznej grupie udaje się to bez orzeczenia sądu. Kłótnie, oskarżenia i nieustanna wojna stają się wówczas chlebem powszednim. Niekiedy w konsekwencji dochodzi nawet do ograniczenia praw jednemu z rodziców, a obowiązek alimentacyjny zaczyna przeobrażać życie w koszmar.

Przelew wywołał u kobiety łzy

Kobieta swoją szokującą historią z ex partnerem w roli głównej podzieliła się na portalu kobieta.wp.pl. Słowa, które padają w wyznaniu, wywołują gęsią skórkę na całym ciele. To przerażające, do czego zdolni są mężczyźni, aby uprzykrzyć życie byłym partnerkom.

Przelew

Przelew, a dokładniej jego tytuł wywołał lawinę łez.

-Marta toczy wojnę z byłym partnerem, odkąd zaszła w ciążę, a ten momentalnie postanowił ją zostawić. Mężczyzna od sześciu lat wyzywa i obraża matkę swojego syna- czytamy na portalu.

Jak się okazuje, obelg i wyzwisk nie szczędził nawet wtedy, gdy kobieta była w ciąży. Przez lata konflikt między byłymi partnerami zaostrzał się lub nieco przygasał. Wszystko zależało od humoru i relacji z nową wybranką mężczyzny. Kobieta w rozmowie wyznała, że we wrześniu sąd podwyższył wysokość alimentów, które ten miał płacić na ich wspólne dziecko.

-(…) 350 zł do 500 zł, co prawdopodobnie wyprowadziło go z równowagi- dodaje.

Zachowanie mężczyzny jest niedopuszcalne

Aby dopiec kobiecie, postanowił, że dodatkowe 150 złotych ustalone przez sąd będzie przelewał w ratach po… 15 złotych. Oprócz tego były partner w tytułach szykanuje i obraża Martę.

-Wyzywa mnie od wieprzów, tuczników, pisze, że nie chce mi się pracować- wspomina kobieta.

To właśnie dlatego ostatnio po raz pierwszy popłakała się. Kobieta jest już wykończona zachowaniem byłego partnera. Czuje się poniżana i znieważana. Gołym okiem widać, że takie zachowanie sprawia mu przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przelew

Zachowanie byłego partnera jest niedopuszczalne.

Przelew

Kobieta jest wykończona ciągłą walką z ex.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Dziewczyna w ciąży została rozszarpana przez psy. Znamy tragiczne szczegóły
  3. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  4. Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!