Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przechodzi pojęcie, jak Iza Krzan ubiera się do "Koła fortuny". "Szkoda tych pięknych, długich nóg"
Michał Fitz
Michał Fitz 25.04.2023 14:11

Przechodzi pojęcie, jak Iza Krzan ubiera się do "Koła fortuny". "Szkoda tych pięknych, długich nóg"

Iza Krzan
fot. KAPiF; kadr z programu "Koło fortuny"

“Koło fortuny” to ponadczasowy teleturniej, który zabawiał już kilka pokoleń Polaków. Jego nieodzownym elementem jest piękna hostessa, która prezentuje wyskakujące na ekranie litery. Trudno wyobrazić sobie program bez takiej osoby.

Od kilku lat tę rolę pełni Izabella Krzan. Telewidzowie są wprost zachwyceni prezenterką.

Izabella Krzan w ostatnim odcinku "Koła Fortuny"

Choć w “Pytaniu na śniadanie” Izabella Krzan regularnie imponuje elokwencją i humorem, sama zdaje sobie sprawę z tego, że akurat w “Kole fortuny” najbardziej liczy się to, jak wygląda. W związku z tym zawsze dba o to, by podobać się widzom.

Widzowie ostatniego odcinka z pewnością byli nią zachwyceni, bo prezenterka założyła czarną, niezbyt długą sukienkę w białe grochy. Ta dodatkowo podkreślała jej wcięcie w talii.

Anna Popek dołączyła do "PnŚ", a Łukasz Nowicki znika z programu. Ujawnił, dlaczego nie zobaczymy go na wizji jakiś czas

"Koło Fortuny": Izabella Krzan zachwyciła widzów

Nie sposób sprawdzić, w jaki sposób widzowie komentowali jej kreację, siedząc przed telewizorem, ale część z nich podzieliła się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Pod wpisem prezentującym stylizację Krzan z ostatniego odcinka aż zaroiło się od pochwał i komplementów.

- Piękna Iza i piękna sukienka — stwierdza jeden z adoratorów.

- Ach, jakie cudo — zachwyca się następna osoba.

- Ale czemu taka długa? Szkoda tych pięknych, długich nóg ironizuje inny widz.

 

Izabella Krzan - początki kariery

Trudno się dziwić, że telewidzowie i internauci zachwycają się sylwetką, a przede wszystkim nogami Izabelli Krzan. W końcu ta dziś kojarzona z telewizji prezenterka zaczynała swoją karierę jako modelka. Mało kto może pamiętać, że ma w tej branży niemałe sukcesy.

Może pochwalić się tytułem Miss Warmii i Mazur, zarówno w kategorii dla nastolatek, jak i dorosłych kobiet. Przede wszystkim jednak jest Miss Polonia z 2016 roku!

Zobacz post:

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem