Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Znamy ZWYCIĘZCĘ 14. Edycji The Voice od Poland! Wielkim wygranym jest…
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.11.2023 22:01

Znamy ZWYCIĘZCĘ 14. Edycji The Voice od Poland! Wielkim wygranym jest…

Już dziś wielki finał "The Voice of Poland"
Już dziś wielki finał "The Voice of Poland", fot. KAPIF

Już dzisiaj wieczorem będziemy świadkami jednego z najbardziej wyczekiwanych odcinków ostatnich miesięcy. W sobotni wieczór na antenie Telewizji Polskiej zostanie wyemitowany wielki finał programu “The Voice of Poland”. Do kogo trafi tytuł najlepszego głosu w naszym kraju?

Już dzisiaj Wielki Finał "The Voice of Poland"!

Oczekiwania wszystkich fanów kultowego show TVP dobiegły końca. Już dzisiaj zostanie wyemitowany najbardziej wyczekiwany odcinek programu “The Voice of Poland”, a w nim poznamy laureata tytułu Najlepszego Głosu w naszym kraju.

W finale 14. edycji najpopularniejszego muzycznego show zmierzy się czwórka uczestników - po jednym od każdego z trenerów. O głosy publiczności walczą więc podopieczni Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona oraz Lanberry. 

Do wygrania jest nie tylko 50 tysięcy złotych, ale też kontrakt płytowy z jedną z najlepszych wytwórni muzycznych w tym kraju!

Widzowie oburzeni po odpadnięciu Damazego i awansie Borzewskiego w "The Voice of Poland". Komentarze mówią same za siebie Justynie Steczkowskiej na koncercie łamał się głos. Pytanie Lanberry w "The Voice" "rozdrapało starą ranę"

Kto walczy w finale "The Voice of Poland"?

W dzisiejszym wydaniu kultowego show Telewizji Polskiej zmierzą się najlepsi z najlepszych - czwórka uczestników, którzy przetrwali wszystkie etapy programu muzycznego. 

O tytuł zwycięzcy “The Voice of Poland” walczą dzisiaj:

  • Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej;
  • Antoni Zimnal z teamu Marka Piekarczyka;
  • Becky Sangolo od Tomsona i Barona;
  • Jan Górka - podopieczny Lanberry.

Jako pierwsza wystąpiła właśnie Maja, która zaprezentowała się z piosenką “Oh Darling" od grupy The Beatles. Po niej na scenę wkroczył Antoni Zimnal, który solowo zaśpiewał utwór “Cry me a River”. Jako trzeci swoich sił spróbował Jan Górka, który po występie u boku trenerki Lanberry wykonał piosenkę “Counting Stars” od One Republic. Show zamykała Becky Sangolo, która zdecydowała się na propozycję od Mariah Carey - “Without you”.

ZOBACZ TEŻ: Fani zawiedzeni ostatnim odcinkiem “The Voice of Poland”. W komentarzach prawdziwa burza.

Kto wygrał 14. edycję "The Voice of Poland"?

Trzeba przyznać, że finałowy odcinek “The Voice of Poland” przyniósł telewidzom mnóstwo wrażeń i emocji. Już po pierwszych występach mogliśmy poznać dwójkę laureatów, którzy przeszli do ścisłego finału i za pomocą głosów telewidzów zawalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

Po pierwszej finałowej rundzie pożegnaliśmy podopieczną Justyny Steczkowskiej - Maję Walentynowicz, a po drugiej turze dołączyła do niej Becky Sangolo, która na scenie wykonała utwór Viki Gabor “Superhero”.

Oznacza to, że ścisły finał należał do panów - Antoniego Zimnala oraz Jana Górki. Po chwili niepewności i oczekiwaniu na obliczenie głosów telewidzów mogliśmy poznać laureata Najlepszego Głosu w naszym kraju.

Tytuł zwycięzcy 14. edycji programu “The Voice of Poland” trafił do Jana Górki z drużyny Lanberry!

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?