Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Lewandowski dosadnie o porażce z Albanią. Hajto pocisnął mu taką ripostę, że zapamięta do końca życia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.09.2023 11:24

Robert Lewandowski dosadnie o porażce z Albanią. Hajto pocisnął mu taką ripostę, że zapamięta do końca życia

Tomasz Hajto, Robert Lewandowski
Tomasz Hajto ostro wypowiedział się o Robercie Lewandowskim. Fot. facebook.com/sportsepl, facebook.com/Polsatsportpl

Polska reprezentacja podczas meczu eliminacyjnego do Euro 2024 z Albanią po raz kolejny zawiodła swoich kibiców. Tym razem Biało-Czerwoni ponieśli porażającą porażkę wynikiem 0:2. Po meczu Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o grze, ale również atmosferze w drużynie. Jego słowa ostro skomentował Tomasz Hajto.

Polska Reprezentacja, z Robertem Lewandowskim na czele, zawiodła kibiców

Piłkarskie eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 trwają w najlepsze. Obecna sytuacja Polski jest jednak daleka od tego, czego życzyliby sobie kibice. Ostatnia sromotna porażka z Albanią, którą przypieczętował wynik 0:2,  sprawiła, że Biało-Czerwoni znajdują się obecnie na przedostatnim miejscu w tabeli w swojej grupie.

Do końca walki o ostateczne zakwalifikowanie się do rozgrywek na Euro 2024 został Polakom jeszcze mecz wyjazdowy z Wyspami Owczymi oraz domowe z Mołdawią i Czechami. Tymczasem po przegranej rozgrywce z Albania Robert Lewandowski udzielił wywiadu, który nie napawa zbyt wielkim optymizmem. Tomasz Hajto dosadnie skomentował jego słowa.

Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Robert Lewandowski udzielił wywiadu po przegranym meczu z Albanią

Niedługo po zakończeniu meczu z Albanią, w którym Polacy ponieśli klęskę wynikiem 0:2, Robert Lewandowski został osaczony przez dziennikarzy. Wówczas kapitan Biało-Czerwonych otwarcie przyznał, że drużyna zawiodła. Kolejna rozgrywka nie poszła po myśli naszej drużyny, przez co przegrana tym bardziej dała im się tym razem we znaki. 

Zawiedliśmy. Nie tylko nam jest przykro, oczywiście to bardzo boli. Tutaj tłumaczenia to nie ma co nawet szukać. (…) Czujemy tę porażkę, czujemy też, że eliminacje od początku nie idą tak, jak byśmy sobie wymarzyli i tutaj możemy tylko sami, nie tylko przeprosić kibiców, ale sami wiemy, że zawiedliśmy – mówił Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

Słowa wybitnego piłkarza nie napawają jednak optymizmem. Wygląda na to, że nasza reprezentacja musi poddać swoją grę analizie i wyciągnąć z niej wnioski na przyszłe spotkania.

Oczywiście w chłopaków dalej wierzę, w ten potencjał, ale musimy zmienić coś, żeby ten krok poszedł do przodu, przede wszystkim my jako drużyna, i musimy zacząć każdy od siebie – wyznał Robert Lewandowski.

Mocne słowa Tomasza Hajto o Robercie Lewandowskim

Tomasz Hajto został zaproszony do studia stacji Polsat Sport, aby wypowiedzieć się w roli eksperta nie tylko o meczu, ale również, by skomentować słowa Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że te bardzo go wzburzyły. Były reprezentant Polski nie gryzł się w język i w mocnych słowach zripostował wypowiedź kapitana Biało-Czerwonych, której ten udzielił przed kamerami po meczu z Albanią:

Padła jedna bardzo konkretna odpowiedź, że “wierzę w tych chłopaków”. Takie słowa to są naprawdę upokarzające. Szczerze powiem, że ja się nie dziwię, że tam atmosfery nie ma, bo ja nie wiem, jak te młode chłopaki tego słuchają… – rozwodził się Hajto. 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania