Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poszli na grób Agnieszki Kotulanki. Na miejscu ujrzeli ponury widok. Porażające, co stało się z tym miejscem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.10.2023 19:17

Poszli na grób Agnieszki Kotulanki. Na miejscu ujrzeli ponury widok. Porażające, co stało się z tym miejscem

Agnieszka Kotulanka
Jak wygląda grób Agnieszki Kotulanki? Fot. KAPiF

Agnieszka Kotulanka zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Krystyny Lubicz w serialu “Klan”. Widzowie uwielbiali sympatyczną i pogodną postać, którą grała. Nie wszyscy fani wiedzą, że w życiu prywatnym aktorki układało się już mniej wesoło. Przez długi czas zmagała się z uzależnieniem od alkoholu, które kładło się cieniem na jej karierze. Dziś Agnieszka Kotulanka obchodziłaby swoje 67 urodziny. Zmarła ponad 5 lat temu. Jak wygląda miejsce spoczynku gwiazdy “Klanu”?

Kariera i nałóg Agnieszki Kotulanki

“Klan” szybko stał się jednym z ulubionych seriali Polaków, którzy tłumnie gromadzili się przed telewizorami, by móc całymi rodzinami śledzić losy bohaterów produkcji TVP. Postacią, która szybko zyskała spore grono zwolenników, okazała się Krystyna Lubicz, grana przez Agnieszkę Kotulankę. Dzięki swojej niebanalnej kreacji podbiła serca tysięcy fanów.

Kariera aktorki nabrała tempa dzięki udziałowi w “Klanie”. Niestety trudno powiedzieć to samo o jej życiu prywatnym. Przeszła przez wiele nieudanych relacji, które odcisnęły na niej swoje piętno; przez lata zmagała się również z chorobą alkoholową, przez którą zresztą skończyła się jej przygoda z kultowym serialem. Producenci “Klanu” starali się pomóc jej w walce z nałogiem, jednak niestety ten był silniejszy, co ostatecznie stało się przyczyną zwolnienia Agnieszki Kotulanki.

Podczas koncertu z okazji 70 lat TVP oddano hołd Agnieszce Kotulance. Poruszające widoki

Śmierć Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka w 2013 roku zakończyła karierę. Wówczas dwukrotnie udała się na odwyk. W walce z chorobą alkoholową nieustannie wspierali ją najbliżsi. Z czasem zaczęło się wydawać, iż kuracja przynosi efekty. Aktorka nie miała jednak zbyt wiele czasu, by cieszyć się życiem w trzeźwości. Zmarła niespodziewanie 20 lutego 2018 roku. Przyczyną jej odejścia okazał się krwotoczny udar mózgu.

W chwili śmierci Agnieszka Kotulanka miała 61 lat. Dziś, 26 października, świętowałaby 67 urodziny. Z tej okazji reporterzy portalu shownews.pl postanowili wybrać się na jej grób. Artystka została pochowana na cmentarzu w Legionowie pod Warszawą. 

KAPIF_oryginal_K357961F.jpg
Jak wygląda grób Agnieszki Kotulanki? Fot. KAPiF

Smutny widok na grobie Agnieszki Kotulanki

W 67 urodziny Agnieszki Kotulanki redakcja portalu shownews.pl udała się na miejsce pochówki aktorki. Zastali na nim przykry widok. Na płycie ustawiono znicze oraz sztuczne kwiaty, które straciły swój dawny czar. Stan wieńca świadczy o tym, że leży on na grobie artystki już od dłuższego czasu. Czyżby dawnej gwiazdy “Klanu” nikt od dawna nie odwiedzał? Istnieje szansa, że zmieni się to 1 listopada w Dzień Wszystkich Świętych, jednak na ten moment grób wygląda na opuszczony.

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wieniec położony na grobie Agnieszki Kotulanki czasy świetności ma już za sobą - możemy przeczytać na łamach portalu shownews.pl. 

Projekt bez nazwy - 2023-10-26T184718.429.png
Jak wygląda grób Agnieszki Kotulanki? Fot. KAPiF

źródło: o2.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania