Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski nie wytrzymał ws. Grzegorza Borysa. "W związku z brakiem efektywnego działania ze strony policji"
Michał Fitz
Michał Fitz 25.10.2023 11:20

Krzysztof Rutkowski nie wytrzymał ws. Grzegorza Borysa. "W związku z brakiem efektywnego działania ze strony policji"

Krzysztof Rutkowski
fot. TRICOLORS/East News; Pomorska Policja: Krzysztof Rutkowski wkracza do akcji

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy i prawdopodobnie też najskuteczniejszy, prywatny detektyw w kraju. Angażował się już w wiele spraw ogólnokrajowej rangi, nie raz pomagając przy tym służbom państwowym. Jest zawiedziony tym, jak teraz działają, dlatego postanowił wkroczyć do akcji w głośnej ostatnio sprawie.

Krzysztof Rutkowski niemal uprzedził policję

Całkiem niedawno Krzysztof Rutkowski i jego zespół zaangażowali się w inną sprawę, którą żył cały kraj. Chodziło o ucieczkę Sebastiana M., który wyjechał z Polski niedługo po tym, jak miał spowodować śmiertelny wypadek na autostradzie A1.

Ludzie Rutkowskiego dosyć sprawnie namierzyli mężczyznę na lotnisku w Dubaju. Choć ostatecznie to nie oni go schwytali, bo zrobiły to miejscowe służby, to jednak detektyw podał te informacje jako pierwszy, jeszcze przed oficjalnym komunikatem prokuratury i ministerstwa sprawiedliwości.

Chowa się w dołach przykrytych liśćmi?! Przełomowe informacje o Grzegorzu Borysie. Wstrząsające, co wypłynęło

Krzysztof Rutkowski nie wytrzymał

Wydawało się więc, że tylko kwestią czasu będzie, aż Krzysztof Rutkowski zainteresuje się poszukiwaniami Grzegorza Borysa. Te trwają już od piątku i pomimo zaangażowania ponad 1000 funkcjonariuszy, psów tropiących i nawet helikoptera, mężczyzna wciąż pozostaje na wolności. Detektyw dobitnie to skomentował.

W związku z brakiem efektywnego działania ze strony policji i innych służb biorących udział w poszukiwaniach […] Biuro Rutkowski podejmuje w dniu dzisiejszym operację specjalną poszukiwań zbiega-podejrzanego o zabójstwo Grzegorza Borysa.

Krzysztof Rutkowski wyznacza nagrodę za Grzegorza Borysa

Krzysztof Rutkowski przy okazji namierzenia Sebastiana M. przyznał, że informacje o miejscu jego pobytu otrzymał od osoby z jego bliskiego otoczenia. Detektyw również tym razem liczy, że ktoś da mu cynk na temat Grzegorza Borysa.

By zachęcić potencjalnych informatorów do współpracy, wyznaczył bardzo kuszącą nagrodę. Osoba, której wiedza pomoże schwytać Grzegorza Borys, dostanie od biura Rutkowskiego aż 50 tysięcy złotych!