Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Półroczna córka Jacka Jeschke już podbiła serca fanów. Rodzice podjęli ważny krok. "Mało kto decyduje się..."
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.04.2023 12:17

Półroczna córka Jacka Jeschke już podbiła serca fanów. Rodzice podjęli ważny krok. "Mało kto decyduje się..."

Jacek Jeschke, córka
fot. Instagram/@jacekjeschke

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz świętują dziś wyjątkowy dzień. Rodzice półrocznej Róży podjęli niesamowicie istotną decyzję i zdjęciami z tego wydarzenia podzielili się z internautami.

Tancerze zdecydowali o tym, aby ich córce został udzielony sakrament chrztu świętego. Teraz dodali rodzinną fotografię sprzed ołtarza, a fani nie kryją zachwytu.

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz pochwalili się ważną dla nich chwilą

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że gwiazdy programu “Taniec z Gwiazdami” są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Od lat tworzą szczęśliwy związek, a w marcu 2022 roku zaręczyli się podczas romantycznych wakacji we Włoszech.

Niedługo później, bo 6 października 2022 roku na świat przyszło pierwsze dziecko zakochanych - córka, której nadano imię Róża. Para uwielbia pokazywać w siebie, w jaki sposób spędza rodzinnie czas i uczy pociechę nowych rzeczy. Nic więc dziwnego, że teraz pochwalili się fotografią z innego niezwykle ważnego wydarzenia.

Familiada: "co może przyjść, chociaż nie ma nóg?" Odpowiedzi rozkładają na łopatki

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz ochrzcili swoją córkę

Teraz na profilach zakochanych na Instagramie pojawiła się piękna fotografia, która jest jednocześnie rodzinną pamiątką z niezwykle ważnego dla nich wydarzenia. Wczoraj para ochrzciła swoją półroczną córkę Różę i opowiedziała o tym w social mediach.

-Ważny dzień naszej Róży - podpisano uroczą rodzinną fotografię sprzed ołtarza.

Niewiele wiadomo na temat samej uroczystości. Wiemy, że matką chrzestną Róży była siostra tancerza. Przy okazji wszyscy fani mieli okazję zobaczyć, jak pięknie wygląda obecnie dziewczynka. W komentarzach nie brak słów pochwał i komplementów pod adresem pociechy tancerzy.

Jacek Jeschke pokazał zdjęcie z chrzu swojej córki

Na zdjęciu widzimy, jak ubrany w elegancki ciemny garnitur tancerz i jego ukochana Hanna Żudziewicz trzymają na rękach półroczną Różę. Tancerka ubrana jest w delikatną białą kreację, do której dobrała stylowy naszyjnik. 

Uwagę fanów w całości przykuła jednak główna gwiazda zdjęcia - mała Róża, która tego wyjątkowego dnia miała na sobie piękną koronką sukienkę z tiulowym wykończeniem oraz idealnie do tego dobraną czapeczkę. W komentarzach nie brak miłych słów na temat tego, jak pięknie rozwija się dziewczynka. 

- Piękna Księżniczka, cudowni rodzice, gratulacje!

- Cudowna rodzina, ale Róża skradła serca!

- Różyczka, jaka ładna, jak księżniczka, wszyscy wyglądacie super. 

- Gratulacje dla rodziców, że podjęliście tak ważną decyzję dotyczącą waszej córeczki. Mało kto decyduje się na chrzest, ostatnio tak krytykowany przez aktorów celebrytów. Słuszna decyzja, brawo, dużo zdrówka dla maleńkiej Różyczki - czytamy pod najnowszym zdjęciem Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz na Instagramie.

Zobacz post:

Źródło: plejada.pl