Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Takie coś zrobił syn Edyty Górniak w mieście... Przyłapali go na niecnym czynie
Michał Fitz
Michał Fitz 24.07.2023 16:29

Takie coś zrobił syn Edyty Górniak w mieście... Przyłapali go na niecnym czynie

Syn Edyty Górniak
fot. KAPiF; Syn Edyty Górniak przyłapany

Allan Krupan, syn Edyty Górniak coraz śmielej wchodzi do polskiego show-biznesu, próbując swoich sił w roli rapera i DJ'a. Jak każda nowa osoba w tym środowisku musi liczyć się z tym, że każdy jego ruch będzie bacznie obserwowany i oceniany. Właśnie został przyłapany przez paparazzi na czymś, co trudno pochwalić.

Syn Edyty Górniak przyłapany

Fotoreporterzy przyłapali Allana Krupę w stolicy na wyjściu na papierosa. W tym oczywiście nie ma nic przesadnie złego, ani nadzwyczajnego, choć oczywiście mama nie pochwala nałogu syna. Niemniej, problemu by nie było, gdyby młody artysta jeszcze przy tym nie śmiecił.

Obiektywy paparazzi uwieczniły bowiem moment, w którym Allan rzuca niedopałek na ziemię, gasi go podeszwą i zostawia na chodniku. A przecież do najbliższego kosza na śmieci z pewnością nie było daleko.

Najpierw mąż Kowalczyk, teraz on. Zginął w Tatrach, właśnie przekazano informacje o śmierci Jana Świdra

Syn Edyty Górniak popełnił wykroczenie

Niedopałków oczywiście nie powinno się wyrzucać, gdzie popadnie w trosce o czystość publicznej, wspólnej przestrzeni. Jeśli to nie jest dla takich osób wystarczającym argumentem, może nim być mandat. Takie zaśmiecanie publicznej przestrzeni jest bowiem wykroczeniem, za które można zapłacić 500 złotych!

Taka kwota pewnie jednak nie robi na Allanie wrażenia. Można tak wnioskować po fakcie, że syn Edyty Górniak bez wahania zgasił papierosa butem, którego wartość oscyluje wokół 1 500 złotych. Mówimy tu o połowie pary!

Syn Edyty Górniak będzie gwiazdą?

Allan już jest śledzony przez paparazzi niczym gwiazda, ale do tego statusu nieco mu jeszcze brakuje. Aktywnie jednak dąży do tego, by można było go tak nazywać z czystym sumieniem. W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy jego kariera znacznie się rozwinęła.

Dla internautów znany jest bardziej jako raper o pseudonimie Enso. Telewidzowie mogą go z kolei bardziej kojarzyć z bycia DJ'em. Grał już na kilku wydarzeniach, w tym na imprezie sylwestrowej organizowanej przez Telewizję Polską.

Źródło: Fakt