Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Z trumny nagle zaczęły dobiegać przeraźliwe krzyki, wszyscy zamarli
Karina Sulich
Karina Sulich 21.12.2020 19:40

Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Z trumny nagle zaczęły dobiegać przeraźliwe krzyki, wszyscy zamarli

rodzina
unsplash.com
Pogrzeb to niezwykle smutne przeżycie, jednak kiedy pogrążeni w rozpaczy rodzina i bliscy żegnali żołnierza irlandzkiej armii, nie sądzili, że wydarzy się coś takiego. Kiedy już trumna znalazła się w wykopanym na cmentarzu dole, żałobnicy usłyszeli krzyki, wrzaski i walenie w drewno. Wstrząsające sceny natychmiast nagrano.
Shay Bradley, żołnierz irlandzkiej armii, długi czas walczył z rakiem. Kiedy mężczyzna przegrał walkę z chorobą, rodzina i bliscy byli zrozpaczeni. Gdy nadszedł pogrzeb, nikt nie spodziewał się, co może się wydarzyć. Zmarły postanowił ostatni raz o sobie przypomnieć. Żałobnicy byli porażeni.

Pogrzeb i przeraźliwe krzyki z trumny

Weteran tuż przed śmiercią miał jedno życzenie. Mężczyzna zrobił rzecz, która odebrała jego bliskim mowę.
Kiedy żałobnicy usłyszeli podczas pogrzebu krzyki, wrzaski i walenie dobiegające z trumny, nie byli w stanie uwierzyć własnym uszom… i oczom.
Halo! Halo! Czy ktoś mnie słyszy? Wypuście mnie stąd! Tu jest cholernie ciemno – krzyczał stłumiony głos zmarłego mężczyzny, po tym, jak żałobnicy usłyszeli nagłe pukanie w drewnianej trumnie.
Rodzina i bliscy nie wierzyli własnym oczom i uszom. Nie wiedzieli co o tym wszystkim myśleć. Chyba nikt nie był przygotowany na podobne sceny podczas ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

Żart na pogrzebie

Po chwili przerażenia żałobnicy wybuchnęli gromkim śmiechem, od którego nie mogli się powstrzymać. Jak się okazało, zmarły doskonale wszystko zaplanował, a wykręcenie bliskim żartu po raz ostatni było jego ostatnią wolą.

Mężczyzna wszystko nagrał przed śmiercią, a następnie poprosił, by nagranie zostało odtworzone na pogrzebie. Nikt jednak nie sądził, że nagrane zostały takie dźwięki.

Zawsze chciał, żeby ludzie wokół niego uśmiechali się i śmiali. I dokładnie to udało mu się osiągnąć – powiedziała wnuczka żołnierza.

Internauci nie kryli zachwytów, a filmik szybko obiegł sieć. Mężczyzna doskonale wiedział co zrobić, by zapewnić swoim bliskim, choć odrobinę uśmiechu w tak ponurym dniu. Nie wszystkie incydenty na pogrzebach zostają jednak wyjaśnione, tak jak sytuacja, gdy ciało nagle… pomachało z grobu.

Zobacz wideo:

Pogrzeb to niezwykle smutna ceremonia, jednak tym razem żałobnicy nie mogli się powstrzymać od śmiechu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych

źródło: o2.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania