Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po rozstaniu z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia" znalazła nową miłość. Jest zdjęcie, Aneta w euforii
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.04.2023 16:13

Po rozstaniu z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia" znalazła nową miłość. Jest zdjęcie, Aneta w euforii

Jarek Mergner w kuchni
fot. Facebook/Jarek Mergner Chłopak do wzięcia

Najbardziej oddani fani programu “Chłopaki do wzięcia” z pewnością pamiętają, że żona Jarka Mergnera - Gosia nie była jego pierwszą wybranką. Wcześniej mężczyzna żył z Anetą, która także odnalazła później prawdziwą miłość.

Jarek i Aneta byli parą na przestrzeni kilkudziesięciu odcinków produkcji Polsatu. Miło spędzali razem czas, spacerowali i zdobywali się na czułe gesty. Ich relacja jednak nie przetrwała.

Aneta z programu "Chłopaki do wzięcia" znalazła miłość

Niemal niezwłocznie po zerwaniu Jarek zaczął szukać kolejnej kobiety. I tak znalazł swoją aktualną żonę. Podobnie postąpiła Aneta, która też znalazła nową miłość. Kobieta niewiele zmieniła się od czasu związku z Jarkiem.

Cały czas ma blond włosy, delikatny makijaż i lekko podkreślone brwi. Jej aktualne zdjęcie opublikował fanpage programu “Chłopaki do wzięcia” na Instagramie.

Maciej Kurzajewski został podpięty do aparatury. Straszliwy ból uderzył nagle, było coraz gorzej. Cichopek musiała to przerwać

Fani komentują związek byłej dziewczyny Jarka z "Chłopaków do wzięcia"

Pod zdjęciem pary widać przyjazne komentarze fanów.

- Elegancko, wiele szczęścia dla nich - pisze jedna z internautek.

- Super, szczęścia dla nich - pisze inna fanka programu.

Fanpage niedługo później opublikował także zdjęcie samej Anety. Fani zwracają uwagę na specyficzne brwi byłej wybranki Jarka z “Chłopaków do wzięcia”.

- Jej brwi wyglądają koszmarnie, ktoś powinien je poprawić - pisze jedna z fanek programu.

- Wygląda, jakby coś jej chodziło nad oczami, powinna lepiej malować brwi - wtóruje internautka.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" oszukał fanów?

Po rozstaniu większą karierę z tej dwójki robi jednak Jarek. Aktywnie prowadzi on swój kanał na Youtubie, oraz Facebookowym fanpage. Publikuje tam sporo filmików. W ostatnim przygotowywał sobie tosty, a fani w komentarzach zarzucają mu oszustwo.

Postać Jarka budzi wiele emocji wśród internautów i nie brakuje w jego kierunku hejterskich komentarzy. Mężczyzna jednak na szczęście zdaje się tym nie przejmować i dalej chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia. 

Jarek Mergner
fot. Youtube/@jarekmergnerchopakidowziec3269

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji