Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie
Michał Fitz
Michał Fitz 06.02.2023 10:48

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Natalia Kukulska
KAPiF

Natalia Kukulska od ponad 2 dekad jest w związku małżeńskim z Michałem Dąbrówką. Pomimo tego, że życie w branży muzycznej bywa zmienne, oni wciąż tworzą zgraną, szczęśliwą rodzinę. Jak to robią?

Obydwoje opowiedzieli o swojej relacji nieco więcej w trakcie rozmowy w programie “Dzień Dobry TVN”. Czy mają receptę na trwały związek?

Natalia Kukulska - małzeństwo

Natalia Kukulska jest żoną perkusisty i producenta, Michała Dąbrówki już od 23 lat. Znają się jednak znacznie dłużej. Zanim pobrali się w 2000 roku, docierali swoją relację przez 10 lat. Doczekali się aż trzech owoców swojej miłości w postaci syna i dwóch córek.

Jak widać, ich relacja ma więc bardzo solidne i niezwykle trwałe fundamenty. Para wytrzymała ze sobą już bardzo długo, w tym okres największej popularności Kukulskiej, który mógł być dla relacji wielką próbą. Trudno więc przypuszczać, by coś w przyszłości mogło ich rozdzielić.

 

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała Gwiazda "M jak miłość" i "Barw szczęścia" Kamila Kamińska trafiła do szpitala. "W życiu nie ma nic pewnego"

Natalia Kukulska i jej mąż o małżeństwie

Choć Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka śmiało mogliby żyć w blasku fleszy i robić z siebie czołową parę polskiego show-biznesu, nie chcą się na to decydować. Zdecydowanie bardziej wolą spokojne życie w gronie najbliższych.

Opowiedzieli, że nawet przyjęcia, które wyprawiają z ważnych okazji, nie są huczne. Wolą świętować skromnie tylko z tymi osobami, które są dla nich najważniejsze. Widać, że jasnym priorytetem dla nich jest rodzina. Pewnie dlatego wciąż jest tak zgrana, choć sami stwierdzili, że konkretnej recepty na szczęśliwy związek nie mają.

 

Co Natalia Kukulska przejęła po mężu?

Gdy ludzie tak długo ze sobą przebywają, siłą rzeczy przejmują po sobie pewne nawyki i dzieje się to w praktycznie każdym małżeństwie. Jak się okazuje, Dąbrówka przez stały kontakt z żoną sam zaczął się spóźniać, choć wcześniej był punktualny.

Żona nie chciała pozostać mu dłużna i w zabawny sposób postanowiła go zripostować. Stwierdziła, że ona z kolei zrobiła się wyjątkowo punktualna.

Zobacz post: