Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Żyła i spółka stanęli na podium. Zdobyli się na piękny gest dla żony Kubackiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.03.2023 07:06

Piotr Żyła i spółka stanęli na podium. Zdobyli się na piękny gest dla żony Kubackiego

Piotr Żyła
fot. Facebook/Piotr Żyła - Official

Polscy skoczkowie narciarscy stanęli na podium w ostatnim konkursie. Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł zdobyli się na wzruszający gest w kierunku Dawida Kubackiego i jego żony.

Koledzy z drużyny udowodnili, że wciąż pamiętają o Dawidzie Kubackim i jego walczącej o życie ukochanej. Ich gest chwyta za serce.

Piotr Żyła i polscy skoczkowie stanęli na podium w ostatnim konkursie

Za nami kolejny konkurs skoków narciarskich, w którym mieliśmy okazję podziwiać zmagania polskich zawodników. Dzisiejsza rywalizacja w Lahti zakończyła się dla Polaków niesamowicie pozytywnie - nasi rodacy zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym.

Kadra powołana na ostatnią chwilę, w związku z niespodziewaną rezygnacją Dawida Kubackiego, poradziła sobie doskonale i zakończyła zmagania zaraz za reprezentacjami Austrii i Słowenii.

Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd

Piotr Żyła zamieścił wzruszający post dla Dawida Kubackiego

Polska drużyna, w skład której wchodzą Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek oraz Aleksander Zniszczoł nie tylko świetnie poradziła sobie na skoczni, ale również chwilę po zakończeniu całego konkursu. Nasi reprezentanci zdobyli się na wzruszający gest w kierunku Dawida Kubackiego i jego chorej żony.

Na profilu Piotra Żyły pojawił się poruszający wpis, adresowany do walczącej o życie Marty Kubackiego oraz jej zmartwionego męża. 

-No i pięknie podium jest. Serduszko dla Marta Kubaka oraz Dawid Kubacki (pisownia oryginalna) - napisał polski sportowiec, nawiązując tym samym do serca, jakie skoczkowie utworzyli ze swoich dłoni na zamieszczonej fotografii.

Fani chwalą Piotra Żyłę za jego postawę wobec kolegi

W komentarzach pod najnowszym postem na profilu Piotra Żyły natychmiast zaroiło się od wpisów dumnych fanów. Internauci nie tylko gratulują naszym rodakom sukcesu w Lahti, ale też dziękują im za okazane wsparcie i miłość w kierunku kolegi z drużyny i jego chorej żony.

-Brawo jesteście najlepsi i te piękne serca dla Pani Marty i Pana Dawida

-Jesteście Wielcy!  Brawo, Panowie. I za walkę i za postawę

-Jesteście Wielcy Panowie, czapki z głów i wielki szacunek taki finał ogląda się z przyjemnością Gratulacje Chłopaki - czytamy w komentarzach pod postem Piotra Żyły.

Zobacz post:

Tagi: Piotr Żyła