Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pilna prośba o pomoc. "Rolnicy. Podlasie" przekazali, do czego doszło. "Coś z jej zdrowiem jest nie tak"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.03.2023 18:17

Pilna prośba o pomoc. "Rolnicy. Podlasie" przekazali, do czego doszło. "Coś z jej zdrowiem jest nie tak"

Rolnicy. Podlasie
fot. Youtube/@ROZRYWKASE

“Rolnicy. Podlasie” to program bijący rekordy popularności. Produkowany jest przez Fokus TV, ale można go oglądać także w serwisie Polsat Box Go. Losami Gienka z Plutycz, czy Emilii Korolczuk ekscytuje się wiele osób.

Bohaterowie programu wykorzystują swoje 5 minut nie tylko w telewizji, ale i internecie. Prężnie działają na Youtubie i mediach społecznościowych. I to właśnie za ich pośrednictwem zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy dla chorego kota.

Rolnicy. Podlasie zbiórka na chorego kota

Oficjalny profil programu na Facebooku udostępnił zbiórkę Artura Grabowskiego na leczenie chorego kota. Wyznaczonym celem przez organizatora jest 200 złotych. Niestety nie dokonano jeszcze żadnych wpłat.

W opisie zbiórki możemy przeczytać, że kot Miłka przyjechał do Polski z Dniepru, czyli terenu objętego wojną. Zwierzę ma jednak problemy zdrowotne, a nowi właściciele już je pokochali.

 

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapozowała przy basenie. Fani zachwyceni

Pilna prośba o pomoc dla kota na profilu "Rolnicy. Podlasie"

Kot przeszedł badania Fiv/FeLV i pierwsze z nich okazało się być dodatnie. Musi przejść je ponownie, aby potwierdzić dolegliwość w 100%. Kot został również wykastrowany. 

Zbiórka zorganizowana jest po to, aby kot trafił pod opiekę innej fundacji,  gdzie mógłby przebywać w osobnym pomieszczeniu wraz z wolierą. Uczestnicy programu chcą pomóc dzięki podaniu dalej linka do zbiórki.

"Rolnicy. Podlasie" proszą o pomoc

Wiele znanych osób często dostaje prośbę o udostępnienia zbiórka na leczenie kogoś bliskiego lub zwierzaka. Niestety tylko mała garstka z nich jest udostępniana.

Najczęściej pojawiającym się argumentem dlaczego tak się dzieje jest to, że gdyby udostępniło się jedną zbiórkę to trzeba byłoby udostępniać każdą, a ciężko jest rozgraniczyć kto bardziej potrzebuje pomocy. Dlatego warto docenić, że bohaterzy programu zaangażowali się w pomoc.

 

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy