Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pełen smutku wpis na Instagramie Katarzyny Cichopek. Wiadomość spadła na nią tak nagle. "Panie Maćku..."
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 17.11.2023 21:44

Pełen smutku wpis na Instagramie Katarzyny Cichopek. Wiadomość spadła na nią tak nagle. "Panie Maćku..."

Pełen smutku wpis na Instagramie Katarzyny Cichopek, fot. KAPiF, Instagram/katarzynacichopek
Pełen smutku wpis na Instagramie Katarzyny Cichopek, fot. KAPiF, Instagram/katarzynacichopek

17 listopada media obiegła smutna wiadomość o śmierci Macieja Damięckiego. Aktor był znany z licznych produkcji, w tym między innymi z serialu „M jak miłość”. Obsada produkcji z dużym smutkiem pożegnała odtwórcę roli księdza proboszcza z Lipnicy.

Katarzyna Cichopek i obsada „M jak miłość” żegnają kolegę z planu

Maciej Damięcki został już pożegnany na oficjalnym profilu serialu „M jak miłość”. Śmierć aktora była nagła i niespodziewana i bardzo zaskoczyła ekipę programu, która została postawiona przed koniecznością poradzenia sobie z odejściem odtwórcy postaci, która była związana z produkcją od samego początku. 

Z największym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela Macieja Damięckiego, który od samego początku współtworzył nasz serial. Dziękujemy Ci za Twój uśmiech, ciepło i życzliwość, jaką nas zawsze otaczałeś.

Aktor został pożegnany także przez innych członków ekipy serialu, w tym ekranową Kingę Zduńską, czyli Katarzynę Cichopek

Właśnie podano, że Maciej Damięcki nie żyje. Mało kto wie, kim była jego żona

Katarzyna Cichopek ze smutnym wpisem na Instagramie

Katarzyna Cichopek opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pożegnała zmarłego Macieja Damięckiego. Ekranowa Kinga z „M jak miłość” nie kryła targających nią emocji i podziękowała koledze po fachu nie tylko za czas spędzony wspólnie na planie serialu TVP, ale także podczas scenicznych spektakli. Katarzyna Cichopek dołączyła do wpisu kilka wspólnych zdjęć z Maciejem Damięckim. 

Panie Maćku, granie z Panem to było dla mnie ogromne wyróżnienie i niezwykła przyjemność. Dziękuję za wszystkie wspólne chwile na scenie w teatrze, w serialu „M jak Miłość” i podczas podróży ze spektaklami. Pana profesjonalizm i talent były dla mnie inspiracją. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. 

ZOBACZ TEŻ: Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody

Fani Katarzyny Cichopek łączą się z nią w bólu

Pod postem Katarzyny Cichopek pojawiły się komentarze, w których internauci łączą się w bólu z serialową Kingą z „M jak miłość” po stracie ekranowego kolegi. Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia obsada serialu pożegnała innego ważnego aktora, a konkretnie Andrzeja Precigsa, który wcielał się w ekranowego ojca Katarzyny Cichopek. 
 

  • Coś ostatnio serial „M jak miłość” zmaga się z jakimś ciężkim okresem – odeszło w tak krótkim czasie tylu wspaniałych aktorów…
  • Niestety kolejny świetny aktor odchodzi…
  • Cudowny aktor miał w sobie takie ciepło, chętnie się oglądało firmy z jego udziałem. Przykro bardzo…
  • Wspaniały aktor pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy byli blisko tak wspaniałej osobistości.
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik