Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulinie Smaszcz zrobi się bardzo przykro. Maciej Kurzajewski zareagował na komentarze dot. byłej żony
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.11.2022 22:15

Paulinie Smaszcz zrobi się bardzo przykro. Maciej Kurzajewski zareagował na komentarze dot. byłej żony

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News

Medialna burza, która narosła się w ostatnich dniach wraca do swojego źródła. Maciej Kurzajewski otrzymuje liczne komentarze w sprawie byłej żony. Jego reakcja mówi sama za siebie. Paulina Smaszcz nie byłaby zachwycona, gdyby weszła na jego profil.

Jeszcze kilka tygodni temu na prezentera „Pytania na śniadanie” spadało wiele niepochlebnych komentarzy w związku z romansem, o którym niemal od początku roku mówiła cała Polska. Teraz treść wpisów uległa diametralnej zmianie.

Maciej Kurzajewski wymownie reaguje na komentarze. Lepiej, żeby Paulina Smaszcz tego nie widziała

Wszystko zaczęło się od ujawnienia związku gospodarzy TVP. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie tylko „wymogła” na nich miłosny „coming out”, ale także wystosowała serię oświadczeń, które, delikatnie mówiąc, nie były dla zakochanych zbyt łaskawe — oberwało się zwłaszcza eksmężowi, z którym dziennikarka rozwiodła się w 2020 roku, po 23 latach małżeństwa.

Ostre, bezkompromisowe podejście „kobiety petardy” nie spodobało się wielu gwiazdom — w tym Izabeli Janachowskiej. Po tym, jak była żona Kurzajewskiego i prowadząca „Ślubnego pogotowia” w medialnej awanturze skoczyły sobie do gardeł, część internautów brała stronę tej pierwszej, jednak wiele osób — także wśród jej dotychczasowych obserwujących — odwróciło się plecami.

Na jakiś czas możliwość komentowania pod najnowszymi wpisami prezenterki była zablokowana. Pod poprzednimi zaś nietrudno było znaleźć słowa mocnej krytyki wobec jej postawy. Także sam Maciej Kurzajewski, który jeszcze do niedawna sam był adresatem podobnych treści, teraz otrzymał liczne słowa wsparcia.

„Patrząc na to, co wyprawia Pana eks, jest pan świętym człowiekiem”, „Współczuję byłej żony, strasznie zawistne babsko”, „Panie Macieju, gratuluje wszystkiego, a głównie rozwodu” — czytamy w komentarzach.

– Panie Macieju, to teraz ludzie niezłą bekę mają z tej „petardy dna”. Ale miał pan babsko koszmarne za żonę i nie dziwie się, że zwinął pan żagle, tylko czemu tak późno? W sumie lepiej późno niż wcale. Zdrowia i szczęścia dla pana bo niewątpliwie oddycha pan dziś pełną piersią – stwierdził wprost jeden z fanów.

Co prawda sam Maciej Kurzajewski nie zabrał głosu w sprawie awantury pomiędzy Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską. Jednak wnikliwsi mogli zauważyć, że pod niemal każdym z komentarzy wśród „polubień” widniało jego nazwisko. Tak oto, dyplomatycznie milcząc, prezenter znalazł sposób, by dać do zrozumienia, co sądzi o sprawie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka