Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Smaszcz ciepło o Macieju Kurzajewskim. Nie szczędziła jednak słów w kolejnej części wypowiedzi
Michał Fitz
Michał Fitz 04.11.2022 23:16

Paulina Smaszcz ciepło o Macieju Kurzajewskim. Nie szczędziła jednak słów w kolejnej części wypowiedzi

Paulina Smaszcz
TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz już kilka razy w bardzo dosadnych słowach wypowiadała się na temat jej byłego męża, Macieja Kurzajewskiego i jego nowej relacji. Teraz zrobiła to po raz kolejny.

Dziennikarka odpowiedziała publicznie jednej ze swoich fanek, która napisała do niej wiadomość prywatną. Choć początkowo była dla Macieja wyjątkowo miła, zdecydowała się też na stanowcze słowa.

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim

We wspomnianej wyżej wiadomości internautka bardzo zachwalała Paulinę Smaszcz i nadmieniła także, że ta z pewnością zasługuje na wielką miłość, dlatego przykro jej, jak potraktował ją Kurzajewski. Co ciekawe, prezenterka zaznaczyła, że jej były ukochany również zasługuje na miłość.

Takie stwierdzenie nie powinno nikogo dziwić, bo wcześniej Smaszcz już wielokrotnie podkreślała, że życzy mężowi szczęścia. Nie zmienia to jednak faktu, że dalej ma mu pewne zachowania za złe, o czym też dobitnie dała znać w tym samym wpisie.

– Najważniejszy jest szacunek do dzieci i ustaleń. Dojrzałość i dorosłość polega na odpowiedzialności za wypowiadane słowa skwitowała dziennikarka.

Co Paulina Smaszcz zarzuciła Maciejowi Kurzajewskiemu?

Paulina Smaszcz już wcześniej wspominała, że jej były mąż był względem niej i jej synów nieszczery. Podobno nie przedstawił swoim pociechom prawdziwego wyjazdu do Jerozolimy, który okazał się urodzinową wycieczką dla Kasi Cichopek.

Sugerowała także, że Kurzajewski nie mówił prawdy już wcześniej. Stwierdziła bowiem, że jego romans z koleżanką z „Pytania na śniadanie” trwał od 2019 roku. Miał rozpocząć się już w trakcie nagrań do programu „Czar par”.

Zobacz zdjęcie:

Paulina Smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów