Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Patryk Peretti "był znany policji". Szok, co na temat "żółtego renault" od lat pisali mieszkańcy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.07.2023 13:18

Patryk Peretti "był znany policji". Szok, co na temat "żółtego renault" od lat pisali mieszkańcy

Patryk Peretti był dobrze znany krakowskiej policji, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Facebook/Małopolska Policja
Patryk Peretti był dobrze znany krakowskiej policji, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Facebook/Małopolska Policja

Cała Polska żyje wypadkiem, który wydarzył się w nocy z piątku na sobotę w centrum Krakowa. Rozpędzony samochód prowadzony przez syna Sylwii Peretti wypadł z Mostu Dębnickiego i dachował. Na miejscu zmarło czterech pasażerów pojazdu. Teraz okazało się, że kierujący autem Patryk Peretti już wcześniej nie respektował przepisów ruchu drogowego.

Tragiczny wypadek w centrum Krakowa. Nie żyje Patryk Peretti i jego trzech kolegów

Dramatyczny wypadek rozegrał się w nocy na ulicach Krakowa. Jak udało się ustalić policji, to właśnie syn gwiazdy programu “Królowe życia” zasiadał za kierownicą żółtego Renault. Podczas wjazdu na Most Dębnicki 24-latek stracił panowanie nad rozpędzonym do 140 km/h autem i wypadł na Bulwar Czerwieński, gdzie dachował. 

Na miejscu zginęli wszyscy pasażerowie pojazdu. Patryk Peretti podróżował tego dnia z trzema kolegami: 20-letnim Marcinem, 23-letnim Aleksandrem oraz 24-letnim Michałem. Jak doniosła Prokuratura Okręgowa z Krakowa, mężczyźni zmarli na skutek obrażeń wewnątrznarządowych, w tym głównie głowy i kręgosłupa.

Michał wysłał SMS-a do żony i wsiadł do auta Perettiego. Jego treść ujawniają zrozpaczeni rodzice chłopaka

Policja bada, co było bezpośrednią przyczyną wypadku Patryka Perettiego

Obecnie krakowska policja jest na etapie analizowania nagrań z miejskiego monitoringu i ustalania bezpośredniej przyczyny wypadku 24-latka. Prokurator Rafał Babiński nie ma jednak wątpliwości, że przed samym wypadkiem zostało złamane mnóstwo zasad ruchu drogowego, w tym przede wszystkim znacznie przekroczona dozwolona prędkość

Obraz z monitoringu wskazuje na naruszenie szeregu zasad, w tym przejeżdżania na czerwonym świetle przez skrzyżowania, ale przede wszystkim prędkość. Była ona całkowicie niedostosowana do warunków panujących na drodze. W miejscu, gdzie było ograniczenie do 40 km/h, wstępne ekspertyzy wskazują na trzykrotne, a może nawet większe przekroczenie dopuszczalnej prędkości

Syn Sylwii Peretti był doskonale znany krakowskiej policji

Jak przekazało Polskie Radio, Patryk Peretti był doskonale znany krakowskiej policji z powodu swojej bardzo szybkiej jazdy i częstego łamania przepisów ruchu drogowego. To jednak wcale nie koniec przykrych doniesień na temat sposobu jazdy syna gwiazdy “Królowych życia”.

Po wejściu na stronę tablica-rejestracyjna.pl, gdzie można wystawić danemu kierowcy ocenę jego jazdy, pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii na temat 24-latka. Większość wpisów odnosi się do ryzykownej jazdy właściciela żółtego Renault.

Jak chcesz się zabić idioto, to się zabij, nie narażając innych

 Jeździ jak wariat, wyprzedza awaryjnym

Informacje na temat szybkiego stylu jazdy Patryka potwierdziła również jego mama, która przed laty przyznała, że obawia się o bezpieczeństwo syna, który zamiast udać się na specjalny tor wyścigowy, preferuje szybką jazdę ulicami Krakowa.

Zobacz posty:

Auto Patryka Perettiego.jpg
Auto Patryka Perettiego po wypadku w Krakowie, fot. Facebook/Małopolska Policja

Źródło: natemat.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?