Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Patricia Kazadi nową gwiazdą Polsatu. Dostała świetną pracę, znów będzie brylować
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 21.08.2019 16:57

Patricia Kazadi nową gwiazdą Polsatu. Dostała świetną pracę, znów będzie brylować

instagram.com/kazadi_official

Polsat ma nową gwiazdę! Paticia Kazadi po latach opuszcza TVN i rozpoczyna współpracę z nową stacją. Po długiej przerwie gwiazda wraca na antenę, a producenci Polsatu rozpoczną z Patricia naprawdę duży projekt. Podobno to dopiero początek i władze stacji chcą nawiązać z gwiazdą dłuższą współpracę, bo widzą w niej niesamowity potencjał.

W ostatnim czasie Patricia Kazadi znacznie zwolniła tempo. Zniknęła na jakiś czas z wizji, by móc poświęcić więcej czasu na tworzenie muzyki. Gwiazda dużo bardziej aktywnie zaczęła się udzielać na Instagramie, gdzie zauważyć było można, że poświęca dużo czasu na podróże. Kiedy Patricia Kazadi wróci do telewizji? Jej przerwa na szklanym ekranie dobiega końca i wokalistka powraca w wielkim stylu.

Co robi Patricia Kazadi?

Patricia przez lata była związana z jedną stacją i pracowała głównie dla TVN. Jakiś czas temu zniknęła z wizji i poświęciła się innym aktywnościom. Co dzisiaj robi Patricia Kazadi? Gwiazda nagrywa nowe piosenki, koncertuje i dużo podróżuje. Wystąpiła też na jednym z kanałów na YouTube z tutorialem makijażowym.

Telewizja jest jednak dla Patricii przypisana od dawna. Kamery ją uwielbiają, dlatego Polsat postanowił to wykorzystać zatrudniając wokalistkę w nowym, bardzo dużym projekcie. To wielka szansa dla niej, ponieważ stacja chce nawiązać z nią współpracę na dłużej.

Polsat ma nową gwiazdę- nawiąże z Patricia Kazadi poważną współpracę?

Już niedługo zobaczymy gwiazdę na scenie telewizji Polsat. Gwiazda poprowadzi w Kielcach koncert z okazji zakończenia wakacji. To duże wydarzenie, ponieważ wiąże się z powrotem gwiazdy na wizję po dość długiej przerwie oraz będzie pierwszą pracą u nowego pracodawcy.

Do tej pory kobieta pojawiała się głównie w produkcjach TVN. Występowała w takich serialach, jak: Na Wspólnej czy Miłość na wybiegu. Oprócz tego często na wizji można było zobaczyć gwiazdę w roli prezenterki. Takie też będzie pierwsze zlecenie wykonane dla nowej stacji, wokalistka wystąpi w roli prowadzącej koncert organizowany przez Polsat.

Zobacz zdjęcia:

Polsat

Nowa gwiazda Polsatu chwilę przerwy od telewizji poświęciła na podróżowanie i jeżdżenie na festiwale.

Polsat

Odpoczynek od telewizji wyraźnie służy aktorce. Ciekawe, jak spodoba się jej w nowej stacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: jastrzabpost.pl