Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 02.11.2019 11:18

Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi

zaproszenie na ślub
flickr.com

Panna młoda nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w lustrze po wyjściu od makijażystki. Kobieta nie spodziewała się, że ktoś, kto podawał się za profesjonalistę, mógłby do tego stopnia tak bardzo źle wykonać swoją pracę. To miał być piękny, wielki dzień dla niej i jej ukochanego, a teraz wydawał się zupełnie zrujnowany.

Ta młoda kobieta nie radzi sobie najlepiej z takimi rzeczami jak makijaż. Lubi się malować, nie jest w tym po prostu najlepsza. Jednak panna młoda była przekonana, że jeśli zda się na kompetencje profesjonalistki, to nie będzie z tym żadnego problemu. Okazało się, że niepotrzebnie zaufała.

Panna młoda z przerażeniem spojrzała w lustro

Kobieta bardzo stresowała się przed swoim ślubem. Oczywiście, ona chciałaby, żeby wszystko było idealne, jednak nie zapowiadało się na to, żeby jej marzenia mogłoby się spełnić. Wszystko wokół zawodziło, wydawało się, jakby jej na złość. Panna młoda miała więc nadzieję, że chociaż jej wygląd będzie zachwycał.

Niestety. Młoda kobieta zamówiła sobie makijażystkę, która miała przyjść do niej do domu i wykonać jej makijaż tuż przed ślubem. Nie umówiła się na żadne próbowanie tego makijażu, bo nie pomyślała o tym, nigdy wcześniej nie była przez kogoś malowana.

panna młoda

Makijaż miał być wykonany profesjonalnie.

Makijaż gwoździem do trumny

Panna młoda w skupieniu przesiedziała dwie godziny, zgodnie z zaleceniem makijażystki, nie wiercąc się i nie „podglądając”. Z minuty na minutę była coraz bardziej podekscytowana na to, jak będzie wyglądać. To, co zobaczyła w lustrze tuż przed ślubem, zupełnie nie było czymś, co oczekiwała. Niestety, nie w dobrym sensie.

Kiedy młoda kobieta zobaczyła się w lustrze, od razu łzy napłynęły jej do oczu. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi, jej makijaż był… byle jaki. Jasne, bez problemu wyszłaby tak z domu na co dzień, ale w dzień swojego ślubu chciała wyglądać pięknie. Wyrzuciła makijażystkę ze swojego domu i wraz z druhną starały się maksymalnie poprawić nieprofesjonalne wykonany makijaż. Nikomu nie życzymy takich przeżyć przed ślubem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Nie tego spodziewała się panna młoda.

panna młoda

Wyrzuciła makijażystkę z domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Opublikowała zdjęcie tuż po porodzie. Inne matki były jej za to bardzo wdzięczne
  3. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  4. Zdjęcie ślubne, które mrozi krew w żyłach. Kobieta zauważyła na nim jeden szczegół po śmierci męża
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródła: JustGirlyThings/Facebook

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?