Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 16.02.2020 14:23

Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring

żłobek
pixabay.com

Opiekunka w żłobku znęcała się nad swoimi podopiecznymi. Kobieta zupełnie bezkarnie robiła małym dzieciom krzywdę. Gdyby nie nagranie z monitoringu, które wyjawiło całą prawdę, mogłoby dojść do tragedii. Tydzień, dokładnie tyle minęło, zanim rodzice o wszystkim się dowiedzieli. Tłumaczenia urzędników, którzy zajęli się sprawą są niewiarygodne.

Agnieszka B., która na co dzień pracowała w jednym ze żłobków w Żninie położonym w województwie kujawsko-pomorskim, znęcała się nad swoimi małymi podopiecznymi. Z nagrań monitoringu jednoznacznie wynika, że kobieta rzucała dziećmi o podłogę oraz mocno je szarpała. Urzędnicy starali się uspokoić matki poszkodowanych dzieci, mówiąc, że… maluchy szybko zapomną i w mgnieniu oka wrócą do normalnego życia.

Opiekunka znęcała się na dziećmi

Agnieszka B., czyli opiekunka żłobka w Żninie usłyszała zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Z nagrań monitoringu wynika, że kobieta rzuciła 3-letnim Bogusiem o podłogę oraz mocno szarpała 3-letnią Marysię. Kiedy rodzice dzieci wezwani zostali do dyrektora, przekonani byli, że maluchy narozrabiały. Prawda okazała się znacznie gorsza.

– Zadzwoniła do mnie, żebym stawiła się na spotkanie, bo chciała porozmawiać o Bogusiu (…) Jakież było moje zdziwienie, gdy na miejscu zastałam pana z działu społecznego oraz panią zastępcę burmistrza – czytamy na portalu fakt.pl wypowiedź mamy Bogusia.

Na spotkaniu obecna była również mama Marysi. Dyrektorka pokazała im filmiki, ukazujące, co opiekunka robiła z ich maluchami.

  1. Jej mąż nie żyje od 8 lat. Wciąż dostaje od niego kwiaty na Walentynki
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”

Kobieta odpowie za swoje zachowanie

Co więcej, urzędnik z działu oświaty tłumaczył, że matki nie mają powodu do obaw, ponieważ dzieci są jeszcze malutkie i niewiele rozumieją. Niestety, mylił się. Poczynania opiekunki sprawiły, że 3-letni Boguś stał się agresywny.

Byliśmy prywatnie u psychologa, który stwierdził, że jego zachowanie wynika z traumy – mówiła zaniepokojona matka.

Zeznania dyrektorki placówki, Bogumiły Wojdy zostały spisane przez policję, a ta odmówiła jakiegokolwiek komentarza w sprawie. Agnieszka B. usłyszała zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Opiekunka

Opiekunka znęcała się nad dziećmi w żłobku.

Opiekunka

Nagranie z monitoringu nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Opiekunka

Kobieta usłyszała już zarzuty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji