Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ona naprawdę ma 91 lat? Sława Przybylska zaskoczyła fanów
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.02.2024 08:31

Ona naprawdę ma 91 lat? Sława Przybylska zaskoczyła fanów

Sława Przybylska
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF

Sława Przybylska jest ikoniczną polską piosenkarką, której twórczość podziwiają kolejne pokolenia. Artystka chętnie udziela wywiadów, jednak jej występ w sobotnim wydaniu “Pytania na Śniadanie” był sporym zaskoczeniem. Mimo to widzowie zachwycili się jej wyglądem i kondycją. W co ubrała się 91-letnia piosenkarka oraz jakie ma plany odnośnie kariery?

Sława Przybylska wystąpiła w "Pytaniu na Śniadanie"

Sława Przybylska czaruje swoim głosem pokolenia już od niemal 70 lat. Artystka miała krótką przerwę w występach, która przypadała na początek lat 2000, jednak w 2007 roku zdecydowała się powrócić do wykonywania utworów na żywo. Dla jej wiernych fanów była to wspaniała wiadomość.

Nie ulega wątpliwości, że Sława Przybylska jest legendą polskiej sceny muzycznej. Utwory takie jak "Pamiętasz, była jesień", "Okularnicy", czy "Miłość w Portofino" kojarzą zarówno ci starsi, jak i młodsi. Mimo 91 lat artystka niezmiennie zachwyca swoim głosem, ale również świetną kondycją psychiczną i fizyczną. 10 lutego Sława Przybylska wystąpiła w “Pytaniu na Śniadanie”. Widzowie byli pod niemałym wrażeniem tego, jak zaprezentowała się na łamach śniadaniówki.

Sława Przybylska zaskoczyła wszystkich. Fani już zacierają ręce. Najnowsze wieści spłynęły niespodziewanie! Mąż 92-letniej Sławy Przybylskiej nie żyje. Byli razem 60 lat, "nie ma się do kogo odezwać, komu zrobić śniadania"

Sława Przybylska zachwyciła wyglądem. Czemu zawdzięcza formę?

W sobotni poranek w “Pytaniu na Śniadanie” Beata Tadla i Tomasz Tylicki mieli okazję gościć w studiu niezwykłego gościa — Sławę Przybylską. 91-letnia artystka zaprezentowała się na antenie w czarnej koszuli, botkach, a także krótkiej spódniczce w tym samym kolorze, którą odsłoniła swoje zgrabne nogi. Uwadze widzów, ale również prowadzących, nie umknął fakt, iż artystka jest w świetnej kondycji. Czemu zawdzięcza swoją godną podziwu formę?

Dla mnie ćwiczenia nie są obowiązkiem, ale radością. Wstaję rano i widzę za oknem brzozy, a jak była jesień i jeszcze miały liście, to one tańczyły z wiatrem. Od brzóz uczyłam się tańca. Rozmawiam z brzozami, one mają moc, która powoduje radość. Dzisiaj śpią, bo nie mają już liści, więc nie mogłam się z nimi dogadać – opowiadała wokalistka.

Projekt bez nazwy - 2024-02-11T081535.339.png
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-11T081631.092.png
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-11T081642.485.png
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: 90-letnia Sława Przybylska nie ma zamiaru schodzić ze sceny, a wręcz przeciwnie. Wkrótce premiera nowej płyty

Czy Sława Przybylska zamierza przejść na emeryturę?

W 2022 roku Sława Przybylska przeżywała wyjątkowo trudny okres w swoim życiu prywatnym. Zmarł mąż artystki, z którym była związana przez aż 60 lat. Wówczas zaczęto spekulować, że te przykre wydarzenia nakłonią artystkę do przejścia na emeryturę, jednak nic takiego się nie wydarzył. Mimo żalu Sława Przybylska nie zeszła ze sceny. Czy jednak ma taki plan w dalszej perspektywie? W najnowszym wywiadzie z “Pytaniu na Śniadanie” wyznała, że nie przejmuje się czasem.

Nie zwracam uwagi na przemijanie. Mówi się, że nie mam czasu, czas ucieka, on wcale nie ucieka, on jest abstrakcją, tajemnicą, on jest wieczny, on nie przemija, tylko my przemijamy – mówiła artystka.

W dalszej części rozmowy Sława Przybylska przytoczyła wiadomość, którą napisała do niej jedna z fanek: “Niech pani śpiewa do późnej starości”. Chwilę później dosadnie skomentowała te słowa, przy okazji zdradzając, że w ogóle nie myśli o emeryturze:

Ponieważ jestem w bardzo dobrym kontakcie z boginią Hebe — symbolem młodości, w związku z tym będę śpiewać, ale do wiecznej młodości – zapowiedziała.

Projekt bez nazwy - 2024-02-11T081619.713.png
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-11T081607.550.png
Sława Przybylska zachwyciła wyglądem z "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF
Tagi: gwiazda
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?