Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oliwia Bieniuk zaszokowała fanów. Zdjęcie na jej profilu aż osłabia
Michał Fitz
Michał Fitz 22.02.2023 20:31

Oliwia Bieniuk zaszokowała fanów. Zdjęcie na jej profilu aż osłabia

Oliwia Bieniuk
KAPiF

Oliwia Bieniuk zwykle w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia samej siebie lub inne, typowe dla dziewczyn w jej wieku fotki. To, które wrzuciła ostatnio, mogło jednak nieźle zaskoczyć, a nawet przerazić jej obserwujących.

Jak napisała Oliwia, wykonała je w szkole. Aż trudno uwierzyć, co znajduje się na uczelnianym korytarzu.

Oliwia Bieniuk publikuje zdjęcie trumny

Na wspomnianej fotce widnieje szkolny korytarz. Ten sam w sobie co prawda wygląda najnormalniej świecie. Sęk jednak w tym, że pod jednymi drzwiami leży trumna. Nie makieta, a zwyczajna, pełnowymiarowa trumna.

Jest w kolorze czarnym, a fakt, że na całym korytarzu jest dosyć ciemno, sprawił, że zdjęcie miało dosyć upiorny klimat. Oliwia postanowiła zadać przy okazji swoim obserwującym retoryczne pytanie.

- A wy macie trumnę w szkole? - napisała studentka.

Co się dzieje z Asią z "Chłopaków do wzięcia"? Matka dziecka Szczeny przeszła uderzającą zmianę

Gdzie uczy się Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk śmiało mogłaby kontynuować karierę influencerki, zarabiając na tym niemałe pieniądze. Oczywiście ze swojej aktywności w sieci nie zrezygnowała, ale nie chciała polegać także na niej. Od lat marzyła, by pójść w ślady mamy, Anny Przybylskiej, ale nie zamierzała przyjmować ról tylko z uwagi na to, że miała znanego w branży rodzica.

Wobec tego zdecydowała, że sama od podstaw nauczy się aktorstwa. W tym celu opuściła rodzinne Trójmiasto i przeprowadziła się do stolicy. Uczęszcza do Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Oliwia Bieniuk o swoim zaliczeniu

Całkiem niedawno Oliwia Bieniuk pokazywała też, jak wyglądają zaliczenia w jej szkole. Te, jak można było przypuszczać, mają niewiele wspólnego ze standardowym egzaminem na uniwersytecie czy politechnice.

By zaliczyć przedmiot, musiała wykazać się odpowiednią mimiką i zrobić z języka tak zwanego grzyba. To tylko z pozoru banalnie proste zadanie. W rzeczywistości wymaga długich ćwiczeń.

Zobacz zdjęcie:

image (1).png