Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest oficjalny komentarz
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 31.05.2018 14:59

Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest oficjalny komentarz

Oliwia Bieniuk
instagram.com

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Już 22 października dziewczyna skończy 16 lat. W oczekiwaniu na wyniki egzaminu gimnazjalnego, Oliwia stoi przed trudnym wyborem liceum. Rozważa też swoją dalszą życiową drogę. Czy Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest jej oficjalny komentarz w tej sprawie. 

Oliwia Bieniuk, wyrasta na piękną kobietę o wyjątkowej urodzie. Dziewczyna zaczyna odnosić sukcesy, a na jej koncie pojawiają się pierwsze kontrakty reklamowe. Oliwię mogliśmy oglądać ponad rok temu w kampanii reklamowej „Reserved Kids”. Od tego czasu nastolatka bardzo się zmieniła. Nastolatka zachwyca swoją urodą odziedziczoną po mamie. Internauci chwalą jej wygląd i twierdzą, że jest wierną kopią mamy.

Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady Anny Przybylskiej?

Kolorowy magazyn Na żywo spekuluje, że Oliwia Bieniuk pójdzie do tego samego liceum, co jej mama Anna Przybylska. Chodzi o IX L.O. im. marszałka Józefa Piłsudskiego, które znajduje się w Gdyni. Jak donosi gazeta, nastolatka ma być podekscytowana perspektywą nauki w tej samej szkole, co jej mama, a kciuki ma trzymać za nią cała rodzina.

– Nie boi się porównań do mamy. Liczy, że od jej dawnych nauczycieli dowie się ciekawych rzeczy na temat psotnej Ani sprzed lat – twierdzi informator do którego dotarł magazyn.

Portal Jastrzabpost.pl postanowił zapytać o te plany samą Oliwię Bieniuk.

Złożyłam dokumenty do kilku szkół i jeszcze nie wiem do której się dostanę. Wybierałam licea blisko domu, radziłam się taty i koleżanek, jak chyba każdy w moim wieku. Oczywiście jestem bardzo ciekawa, do której szkoły trafię we wrześniu, ale przede mną ostatnie tygodnie w gimnazjum i to na tym się mocno skupiam – stwierdziła Oliwia w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

To, czy Oliwia Bieniuk rzeczywiście pójdzie w ślady swojej mamy Anny Przybylskiej, dowiemy się zapewne na przestrzeni kilku miesięcy. Bez wątpienia rodzina Oliwi będzie dopingować każdej podjętej przez nią decyzji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
  2. AFERA! Krychowiak i Glik POBILI SIĘ! „Weź, ku*wa, zamknij mordę!”
  3. Michał Szpak NAGO na portalu randkowym dla gejów! Jest jego komentarz
  4. Gwiazda polskiego „Big Brothera” zatrzymana przez antyterrorystów
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud

źródło: jastrzabpost.pl

  •  oliwia bieniuk
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania