Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 15-letnia Oliwia Bieniuk namiętnie całuje się ze sportowcem. Co na to zaborczy tata?
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 03.06.2018 12:43

15-letnia Oliwia Bieniuk namiętnie całuje się ze sportowcem. Co na to zaborczy tata?

instagram.com

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 15-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dużą wagę przykłada do swojego profilu na Instagramie, gdzie często udostępnia zdjęcia. Jedno z nich wprawiło w zachwyt jej fanów. Pokazała swojego chłopaka z którym namiętnie się całuje. Co na to zaborczy tata? 

Oliwia Bieniuk, wyrasta na piękną kobietę o wyjątkowej urodzie. Dziewczyna zaczyna odnosić sukcesy, a na jej koncie pojawiają się pierwsze kontrakty reklamowe. Oliwię mogliśmy oglądać ponad rok temu w kampanii reklamowej „Reserved Kids”. Od tego czasu nastolatka bardzo się zmieniła. Nastolatka zachwyca swoją urodą odziedziczoną po mamie. Internauci chwalą jej wygląd i twierdzą, że jest wierną kopią mamy. Nic dziwnego, że tata jest wyjątkowo uważny, jeśli chodzi o córkę. Kilka miesięcy głośno było o tym, że Jarosław Bieniuk wstrzymał szybką karierę nastolatki, która marzyła o modelingu.

– Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – wyznał Bieniuk w „Na żywo”.

Na razie Oliwia musiała dostosować się do zakazu Jarosława Bieniuka, jednak w przyszłości może postanowi wrócić do kariery modelki.

Oliwia Bieniuk namiętnie całuje się z chłopakiem

Nastolatka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem, na którym możemy zobaczyć namiętnie całującą się Oliwię z chłopakiem na plaży. Jej wybrankiem został młody sportowiec, Kacper. Chłopak gra w piłkę ręczną i marzy o karierze sportowca. 

– My love – podpisał fotografię Kacper, który wrzucił zdjęcie do mediów społecznościowych.

Jak donoszą media, Jarosław Bieniuk nie jest do końca zadowolony z miłosnych wyborów córki. Uważa, że jest jeszcze za młoda, aby angażować się w poważny związek. Co więcej, jak donoszą informatorzy, nie podoba mu się, że dzieli się tak intymnymi sferami na kanałach w mediach społecznościowych.

– Kiedy ja zaczynałam, to nie był ten sam show-biznes. Dzisiaj są hejterzy i krytyka, wszechobecna. Trzeba być silnym, by temu sprostać, a dziecko, niestety, jest bardzo podatne na krytykę. To jest niebezpieczne – stwierdziła Katarzyna Bujakiewicz, przyjaciółka rodziny.

Czy Jarosław Bieniuk będzie wpływał na związek młodej nastolatki? Już wkrótce się o tym przekonamy.

Zobacz zdjęcie:

Oliwia Bieniuk chłopak

ZOBACZ TEŻ: