Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ojciec dziecka zarabia fortunę, a wysyła tylko 300 zł alimentów. Mówi, że niedługo odbierze mi córeczkę”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 25.12.2019 11:03

„Ojciec dziecka zarabia fortunę, a wysyła tylko 300 zł alimentów. Mówi, że niedługo odbierze mi córeczkę”

Ojciec
Screen z filmiku Youtube

Ojciec, który zarabia krocie za granicą, zagroził, że obierze jej dziecko. Jego zdaniem kobieta, z którą kiedyś był związany, nie nadaje się do sprawiania opieki i wychowywania dziecka. Co więcej, wysyła zaledwie 300 złotych alimentów. Mówi, że niedługo odbierze mi córeczkę, napisała zrozpaczona kobieta.

Alimenty a właściwie ich wysokość to jeden z tych delikatnych tematów, który zawsze wywołuje masę kontrowersji. Rodzice, którzy od dłuższego czasu nie potrafią dogadać się między sobą w kwestii opieki nad dzieckiem, zwykle próbują tego dokonać na sali sądowej. Problemy zaczynają się, gdy ojciec dziecka dokłada wszelkich starań, by płacić jak najmniej. W momencie, gdy dochodzą do tego groźby i wyzwiska sytuacja zaczyna robić się naprawdę niepokojąca.

Ojciec chce odebrać jej dziecko

Kobieta swoim wstrząsającym wyznaniem postanowiła podzielić się na jednej z grup na Facebooku. Sytuacja, której doświadczyła na własnej skórze, odbiła się szerokim echem, a pozostałym użytkowniczkom trudno było uwierzyć w zachowanie mężczyzny, z którym kiedyś powiedziała sobie TAK na ślubnym kobiercu.

-Jakiś czas temu znowu zadzwonił. Płakałam jak bóbr. Nie mogłam uwierzyć w słowa, które padały z jego ust. Mój były mąż to skończony buc, pozbawiony jakichkolwiek zasad i taktu. Po raz kolejny mnie zwyzywał i zmieszał z błotem- rozpoczęła kobieta.

Jej mąż od dłuższego czasu dokłada wszelkich starań, by zniszczyć jej samoocenę. Odkąd wyjechał do pracy za granicę, stracił resztki zdrowego rozsądku. W niczym nie przypomina mężczyzny, którego kiedyś tak bardzo kochała. Kobieta poprosiła go, aby zwiększyć kwotę alimentów. Jego reakcja przeszła jej najśmielsze oczekiwania.

Były mąż przemienia jej życie w piekło

-Powiedział, że po większe alimenty mam zapychać do sądu. On dobrowolnie nic mi nie da i mogę o ty zapomnieć. Dodał jeszcze, że zrobi wszystko, aby odebrać mi Patrysię. Jego zdaniem nie nadaję się do niczego. Jestem chodzącą porażką, a dziecko nie może czuć się przy mnie bezpiecznie- dodała kobieta.

Ojciec płaci jedynie 300 złotych. Patrycja dorasta, a jej potrzeby są coraz większe.

-Ojciec dziecka zarabia fortunę, a wysyła tylko 300 zł alimentów. Mówi, że niedługo odbierze mi córeczkę. Proszę, pomóżcie mi. Co powinnam zrobić?- napisała na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojciec

Ojciec dziecka grozi, że ją odbierze.

Ojciec

Kobieta jest zrozpaczona.

Ojciec

Ojciec za granicą zarabia krocie.

ZOBACZ TEŻ:

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!