Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogromna kłótnia po zdumiewającym występie Julii Wieniawy w Sopocie. Widzowie po prostu nie wytrzymali
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.08.2023 23:05

Ogromna kłótnia po zdumiewającym występie Julii Wieniawy w Sopocie. Widzowie po prostu nie wytrzymali

Julia Wieniawa, komentarze
Występ Julii Wieniawy podzielił fanów, rozpętała się burza. Fot. KAPiF, Facebook/TVN

Julia Wieniawa po raz kolejny wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival 2023, jednak tym razem jako wokalistka. 3. dnia imprezy dała koncert, który… podzielił fanów. Widzowie w szczery sposób skomentowali jej umiejętności wokalne. W komentarzach rozpętała się burza. 

Na występ Julii Wieniawy na Top of the Top Sopot Festival czekało wielu fanów

Top of the Top Sopot Festival 2023 to jedno z największych muzyczny wydarzeń w Polsce. Podczas imprezy, która w tym roku odbywa się w dniach 21-24 sierpnia, widzowie licznie gromadzą się pod sceną Opery Leśnej w Sopocie lub przed telewizorami, gdyż całe show transmitowane jest na żywo przez telewizję TVN. 

Na 3. dzień festiwalu w szczególności oczekiwało wielu fanów muzyki rozrywkowej. Na scenie wystąpić miały bowiem takie gwiazdy jak Ralph Kamiński, Agnieszka Chylińska, Kayah, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Małgorzata Ostrowska czy Natalia Kukulska. Wobec takiego zestawienia wokalistów ciężko pozostać obojętnym. Okazało się jednak, że, jak do tej pory, najwięcej emocji wywołał dziś występ Julii Wieniawy. Dlaczego? Wokalistka podzieliła całą publiczność…

Skandal w Sopocie. Agnieszka Chylińska zrugała na wizji TVN dziennikarza, zbladł gdy usłyszał jej słowa

Julia Wieniawa wystąpiła po raz 2 na scenie Top of the Top Sopot Festival

1. dnia Top of the Top Sopot Festival 2023 Julia Wieniawa wystąpiła na wydarzeniu w roli współprowadzącej, natomiast dziś dała na scenie popis wokalny. Wykonała kilka ze swoich największych przebojów, które tłum wyśpiewywał razem z nią. 

Gwiazda zaskoczyła nie tylko nieszablonowym show, na które składała się wspaniała choreografia oraz efekty specjalne, ale również oryginalnym strojem. Wieniawa miała na sobie nietuzinkową, skórzaną bluzkę z długim rękawem oraz wycięciami na torsie. Stylizację wykończyła białymi, ortalionowymi spodniami oraz sportowymi sneakersami. Zwieńczeniem tego zaskakującego looku był błyszczący makijaż oraz fantazyjna fryzura. 

Jak jej występ ocenili fani? Okazuje się, że zdania w tym temacie są mocno podzielone, doszło do kłótni!

Projekt bez nazwy - 2023-08-23T230022.573.png
Występ Julii Wieniawy podzielił fanów, rozpętała się burza. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-23T230011.294.png
Występ Julii Wieniawy podzielił fanów, rozpętała się burza. Fot. KAPiF

Po występie Julii Wieniawy rozpętała się kłótnia

Widzowie TVNu zawsze chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami pod postami publikowanymi przez stację na Facebooku. Tym razem nie mogło być inaczej, szczególnie, że Top of the Top Sopot Festival budzi ogromne emocje. Gdy jednak przedstawiciele TVNu opublikowali zdjęcie Julii Wieniawy, doszło do zwarcia. Okazało się, że występ młodej wokalistki podzielił internautów. Pod postem rozpętała się prawdziwa burza, gdzie część w mocnych słowach krytykowała artystkę, a reszta jej broniła.

  • Dramat. Ani głosu, ani talentu. 
  • Niestety promocja na siłę. To jeszcze nie miejsce dla niej.
  • Dzisiaj na scenie powinna się znaleźć tylko po to, aby ją wypolerować po Małgorzacie Ostrowskiej i przed Urszulą… Jak będzie śpiewać, to będzie się ośmieszać, lepiej jak jest aktorką, tu jest potencjał. 
  • Śliczna i zdolna. Wolę ją jako aktorkę, ale śpiew mi nie przeszkadza.
  • Piękna stylizacja i piękna dziewczynoa.
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces