Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzisiejszy występ Julii Wieniawy w Sopocie pogrążony porażającym komunikatem. Została dotkliwie i publicznie obrażona
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.08.2023 20:05

Dzisiejszy występ Julii Wieniawy w Sopocie pogrążony porażającym komunikatem. Została dotkliwie i publicznie obrażona

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa została w mocnych słowach skrytykowana. Fot. KAPiF

Julia Wieniawa pojawiła się na Top of the Top Sopot Festival 2023 w roli współprowadzącej, jednak dzisiaj występuje na scenie wydarzenia, tym razem z własnym repertuarem muzycznym. Jej występ został jednak poprzedzony niepochlebnym komentarzem. Wokalistka właśnie odniosła się do tych niewybrednych słów krytyki: “To boli”. 

Julia Wieniawa zostanie jurorką w "Mam Talent"

Julia Wieniawa wystąpiła 1 dnia na scenie Top of the Top Sopot Festival 2023 jako współprowadząca. Nie jest to jednak jedyna rewelacja, która w ostatnim czasie wywołała poruszenie wśród jej fanów. Nowiną, która najbardziej wszystkich zaskoczyła, było ogłoszenie Julii Wieniawy nową jurorką w programie “Mam Talent”.

Już jakiś czas temu media obiegła wiadomość o zwolnieniu z show Jana Klimenta i Małgorzaty Foremniak. Kilka dni temu wyszło na jaw, że ich miejsca zajmą Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Jest to z pewnością ogromne wyróżnienie oraz szczęśliwy moment w życiu ich obojga. Niestety nie wszyscy przychylnie patrzą na objęcie nowej posady przez młodą gwiazdę. Robert Kozyra postanowił publicznie okazać swoje niezadowolenie. Skrytykował Julię Wieniawę w mocnych słowach.

Skandal w Sopocie. Agnieszka Chylińska zrugała na wizji TVN dziennikarza, zbladł gdy usłyszał jej słowa

Robert Kozyra krytykuje Julię Wieniawę

Dzisiejszy występ Julii Wieniawy na scenie Top of the Top Sopot Festival 2023 ma charakter koncertu. Jej występ poprzedził wywiad Roberta Kozyry z “Plejadą”. Dziennikarz w krytyczny sposób wypowiedział się w nim na temat objęcia przez wokalistkę posady jurorki w “Mam Talent”:

Jestem zdumiony decyzją TVN, by lubianą i utalentowaną aktorkę Małgorzatę Foremniak zastąpić drętwą pseudoaktorką i udającą piosenkarkę, niezdolną Julią Wieniawą. (…) Wieniawa nie ma refleksji co do własnych braków, bo w jej próbach aktorskich i wokalnych nie ma żadnego progresu, a ma oceniać innych, utalentowanych ludzi, którzy w dobrej wierze przychodzą do największego talent show w Polsce, wierząc, że będzie ono ich przepustką do show-biznesu.

Komentarze Roberta Kozyry zdecydowanie przekroczyły granicę konstruktywnej krytyki…

Co Wieniawa może powiedzieć im konstruktywnego o ich talencie? Julia Wieniawa w każdej roli jest drewniana, a jej śpiew to raczej próby trafienia cienkim głosem w dźwięk. Jest piękną kobietą, która przywiązuje wagę do tego, jak jest ubrana, ale nie ma najmniejszej kompetencji, by oceniać innych.

W tym samym wywiadzie gorzko podsumował gwiazdę i jej umiejętności:

Julia Wieniawa w każdej roli jest drewniana, a jej śpiew to raczej próby trafienia cienkim głosem w dźwięk.

Projekt bez nazwy - 2023-08-23T190949.555.png
Julia Wieniawa odpowiedziała na krytykę Roberta Kozyry. Fot. KAPiF

Julia Wieniawa odpowiedziała na mocne słowa Roberta Kozyry

Nie minęło wiele czasu, jak na przykre słowa posłane w jej kierunku przez Roberta Kozyrę odpowiedziała Julia Wieniawa. Gwiazda obecnie przygotowuje się do wieczornego koncertu w Sopocie, jednak podczas wydania "Dzień dobry wakacje" znalazła chwilę, by wypowiedzieć się na temat tego, co mówił o niej dziennikarz:

Dzisiaj wstałam z takim smutkiem, bo ktoś nieładnie powiedział i skomentował od góry do dołu moją osobę. Szczerze? To boli, to jest nadal we mnie żywe – wyznała.

Okazuje się, że wbrew pozorom Julia Wieniawa bierze do siebie krytykę innych. Mimo wszystko nie rozumie, dlaczego Kozyra wypowiedział się o niej w tak przykrych i ostrych słowach:

Jak można mieć w sobie tyle jadu, żeby pisać w internecie rzeczy, które po prostu mogą sprawić komuś przykrość. Czasem nie mogę tego pojąć, jak można mieć w sobie tyle zła, żeby komuś zepsuć dzień, a czasem nawet życie.

Projekt bez nazwy - 2023-08-23T190858.533.png
Julia Wieniawa odpowiedziała na krytykę Roberta Kozyry. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-08-23T190838.576.png
Julia Wieniawa odpowiedziała na krytykę Roberta Kozyry. Fot. KAPiF

źródło: party.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"