Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po dzisiejszym skandalu w Sopocie Agnieszka Chylińska wyszła na scenę. Reakcja publiczności była jednoznaczna
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.08.2023 22:09

Po dzisiejszym skandalu w Sopocie Agnieszka Chylińska wyszła na scenę. Reakcja publiczności była jednoznaczna

Agnieszka Chylińska
Reakcja fanów na występ Agnieszki Chylińskiej po jej szokującym wywiadzie. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Dzisiejszy koncert Agnieszki Chylińskiej na scenie Top of the Top Sopot Festival 2023 poprzedził kontrowersyjny wywiad. Artystka naskoczyła w nim na dwójkę dziennikarzy, którzy zadawali jej pytania. Wszystko działo się na żywo, więc prawda nie ukryła się przed publicznością. Gdy Chylińska wyszła na scenę, jej reakcja była zgodna. 

Agnieszka Chylińska udzieliła kontrowersyjnego wywiadu

Podczas tegorocznego Top of the Top Sopot Festival Agnieszka Chylińska miała okazję dwukrotnie wystąpić na scenie. Pierwszy raz wyszła do publiczności 2. dnia festiwalu i natychmiast skradła show. Nie tylko dzięki niesamowitemu występowi wokalnemu, ale również nieszablonowej stylizacji, której głównym elementem okazał się tatuaż na czole. 

28 sierpnia Agnieszka Chylińska ponownie miała okazję zaprezentować się na scenie. Ten moment poprzedził jednak wywiad, który przeprowadzili z nią reporter RMF FM oraz Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN". Rozmowa nie poszła jednak po myśli prowadzących, ponieważ wokalistka bardzo emocjonalnie zareagowała na ich komentarze. Co na to wszystko widzowie?

Skandal w Sopocie. Agnieszka Chylińska zrugała na wizji TVN dziennikarza, zbladł gdy usłyszał jej słowa

Agnieszka Chylińska dwukrotnie wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival

Agnieszka Chylińska nie była w stanie pohamować emocji podczas rozmowy z dziennikarzami. Całą tę sytuację zarejestrowały kamery, a wywiad stał się w sieci niemal viralowy. Wiele osób zastanawiało się, jak po tym wszystkim wokalistka wypadnie na scenie?

3. dnia Top of the Top Sopot Festival po raz kolejny miała okazję dać niezapomniany koncert. Jej wyjściu na scenę towarzyszyły głośne wiwaty, a gdy z głośników popłynęły pierwsze dźwięki kultowej “Królowej Łez”, publiczność oszalała. Wobec tego wszystkiego reakcja internautów okazała się jednoznaczna. 

Reakcja internautów na koncert Agnieszki Chylińskiej

Pod postami stacji TVN na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy w kierunku Agnieszki Chylińskiej. Okazuje się, że reakcja publiczności i telewidzów była jednoznaczna — wokalistka zapewniła show pełne wrażeń, w obliczu którego ciężko było mówić o czymkolwiek innym. Nieudany wywiad szybko poszedł w niepamięć, gdy tylko Chylińska weszła na scenę.

  • Królowa rockowa jest tylko jedna
  • Najmocniejszy punkt całego festiwalu. Aga zawsze klasa i profesjonalizm!
  • Agnieszka wymiatasz jak zawsze.
  • Aga, byłaś the best! Tyle energii!
Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie