Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Obrzucił Zenka Martyniuka jajami. Teraz zabrał głos, dlaczego. Został ukarany za skandaliczne zachowanie!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2023 13:33

Obrzucił Zenka Martyniuka jajami. Teraz zabrał głos, dlaczego. Został ukarany za skandaliczne zachowanie!

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk został obrzucony jajkami na koncercie, finał sprawy. Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Podczas niedawnego koncertu we Włodawie Zenkowi Martyniukowi przydarzyło się coś szokującego. Artysta został na scenie obrzucony jajkami. Z trudem dokończył swój występ, choć nie ukrywał rozgoryczenia sytuacją. Po przykrym incydencie domagał się, by przesłuchać sprawcę.

Okazuje się, że winny całemu zajściu mężczyzna został już ukarany. Zdecydował się również ujawnić powód, z jakiego zdecydował się popsuć Zenkowi koncert. 

Zenek Martyniuk podczas koncertu został obrzucony jajkami

Lato to intensywna pora roku dla Zenka Martyniuka. Podczas gdy wielu Polaków raczy się wakacyjnym odpoczynkiem, artysta ma pełne ręce roboty. Autor hitu “Przez twe oczy zielone” korzysta z festynów i koncertów, które są teraz często organizowane, i raczy ich uczestników rozrywkowymi występami disco-polo.

1 lipca z okazji obchodów dni miasta, Zenek Martyniuk wystąpił we Włodawie. Wśród mieszkańców miejscowości artysta cieszy się dużą popularnością, dlatego na jego koncert zawitały tłumy. Niestety nie składały się one wyłącznie z entuzjastów gwiazdora. W pewnym momencie ktoś obrzucił wokalistę jajkami. Zenek był zszokowany zaistniałą sytuacją. 

Otwarto trumnę z ciałem Anastazji, rozpaczliwe szczegóły. Dla jej mamy musiało być to wstrząsające

Zenek Martyniuk nie krył rozgoryczenia. Chciał rozmówić się ze sprawcą

Rozgoryczony Zenek Martyniuk przyznał, że po raz pierwszy podczas 30-letniej kariery zdarzyła mu się taka sytuacja. Wokalista chciał zakończyć koncert, jednak ostatecznie wywiązał się z umowy i dokończył występ. Nie chciał jednak, by ten incydent obył się bez echa. Tuż po nim chciał zaprosić sprawcę na scenę, by ten publicznie przyznał, jakie kierowały nim motywy. Bez skutku, ponieważ mężczyzna zdążył uciec.

Należy tę osobę przesłuchać i dowiedzieć się, w jakim celu to zrobiła, bo koncert podobał się tylu ludziom, a tylko jednej nie. Skoro ten człowiek nie lubi mojej muzyki, powinien wyjść z koncertu – stwierdził Zenek Martyniuk w późniejszej rozmowie z “Plejadą”.

Wszystko wskazuje na to, że sprawiedliwości stało się za dość. Sprawcę odpowiedzialnego za obrzucenie Zenka jajkami zatrzymała policja.

Mężczyzna, który obrzucił Zenka jajkami na koncercie, został ukarany

Portal “Lublin112” poinformował, że zatrzymano mężczyznę, który na koncercie we Włodawie obrzucił Zenka Martyniuka jajkami. 57-letni sprawca został obarczony grzywną 500 złotych, ponadto otrzymał 2-letni zakaz uczestniczenia w imprezach masowych. Mężczyzna przyjął karę, wyjaśnił także skąd pomysł, na tak skandaliczne zachowanie w trakcie koncertu. 57 latek tłumaczył, że nie podobała mu się muzyka grana przez Zenka. 

“Lublin112” donosi także, że sprawa mężczyzny z wnioskiem o jego ukaranie zostanie wkrótce przekazana do Sądu Rejonowego we Włodawie. Wygląda więc na to, że na samej grzywnie i zakazie uczestnictwa w imprezach masowych się nie skończy. 

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?