Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nikt nie mieszka tak, jak Gienek i Andrzej z Plutycz. To, co zrobili z domem od razu rzuca się w oczy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 15.03.2023 17:15

Nikt nie mieszka tak, jak Gienek i Andrzej z Plutycz. To, co zrobili z domem od razu rzuca się w oczy

Andrzej i Gienek z Plutycz
fot. kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"

Gienek i Andrzej to czołowe postacie z uwielbianego programu “Rolnicy. Podlasie”. Ich dom jest regularnie odwiedzany przez wiernych fanów, dlatego wszelkie zmiany odbijają się szerokim echem. Oto, jak zmieniła się posiadłość rolników.

Od czasu emisji programu o rolnikach, Plutycze odwiedza masa widzów i fanów. Nic więc dziwnego, że gospodarze postanowili wykorzystać ten fakt. Aż trudno uwierzyć, co pojawiło się na ich domostwie.

Gienek i Andrzej z Plutycz mieszkają jak nikt inny

Gienek i Andrzej to czołowi bohaterowie programu “Rolnicy. Podlasie”. Urzekli widzów swoją prostotą, pomysłowością, a przede wszystkim rozbrajającą szczerością. Dziś są prawdziwymi gwiazdami, a ich gospodarstwo stało się jedną z lokalnych atrakcji turystycznych.

Nie tak dawno w mediach rozpisywano się o wielkim remoncie ich domu. Sami zainteresowani również publikowali w sieci efekty pracy nad kolejnymi pomieszczeniami. Tym razem postanowili popracować nad elewacją. 

Małgorzata Tomaszewska w kiepskim stanie, zaczęło się kilka dni po wypadku. Nie zobaczymy jej prędko w "Pytaniu na śniadanie"?

Nikt nie mieszka tak, jak Gienek i Andrzej z Plutycz

W jednym z ostatnich filmów, opublikowanych na kanale Andrzeja i Gienka, można zobaczyć wielkie zmiany, które pojawiły się na ich domu. Mowa bowiem o wielkich i przyciągających uwagę banerach, zawieszonych na płocie, a także ogromnym napisie na elewacji. Na ścianie domu napisano nie tylko adres, ale również imiona gospodarzy. 

Jak wiadomo, wiele wsi znajdujących się na Podlasiu charakteryzuje się specyficzną, regionalną zabudową. Turyści z całego kraju przyjeżdżają w tej region, by podziwiać urocze domki z kolorowymi okiennicami. Nikt jednak nie mieszka tak, jak bohaterowie programu “Rolnicy. Podlasie”, którzy zdecydowali się na reklamy na swojej elewacji i płocie. 

Jak wyglądał dom Andrzeja i Gienka z Plutycz kiedyś?

Trzeba przyznać, że dom Andrzeja i Gienka z Plutycz przeszedł ogromną metamorfozę. Na zdjęciach wykonanych przez Google Maps możemy dostrzec dom rolników w pełnej krasie, przed remontem i bez banerów reklamowych na płocie i elewacji. Poniższe zdjęcie pochodzi z 2019 roku. 

Dom Andrzeja i Gienka kiedyś:

Dom Andrzeja i Gienka.png
fot. google.maps

Dom Andrzeja i Gienka dziś:

Dom Gienka i Andrzeja.JPG
fot. https://www.youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

Najnowszy film Andrzeja i Gienka zobaczycie poniżej:

 

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego