Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska w kiepskim stanie, zaczęło się kilka dni po wypadku. Nie zobaczymy jej prędko w "Pytaniu na śniadanie"?
Michał Fitz
Michał Fitz 15.03.2023 08:49

Małgorzata Tomaszewska w kiepskim stanie, zaczęło się kilka dni po wypadku. Nie zobaczymy jej prędko w "Pytaniu na śniadanie"?

Małgorzata Tomaszewska
KAPiF

Całkiem niedawno Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w programie „Pytanie na śniadanie” w opatrunkach. Jedną rękę miała nawet w temblaku. Jak później wyjawiła, miała wypadek samochodowy. Teraz okazuje się, że pojawiły się kolejne problemy ze zdrowiem.

Prezenterka o wszystkim poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wciąż jednak nie chce się poddawać.

Jak czuje się Małgorzata Tomaszewska?

Jak się okazuje, zdrowie w ostatnim czasie kompletnie nie trzyma się prowadzącej „Pytania na śniadanie”. Ta najpierw musiała mierzyć się z obrażeniami, których doznała podczas wypadku, a teraz, jak sama informuje, złapała ją jakaś choroba. Nie poinformowała jednak dokładnie, jaka jest diagnoza, więc możemy przypuszczać, że to przeziębienie lub inna, sezonowa infekcja.

- Kochani, rozłożyło mnie kompletnie, ale zebrałam się, żeby się z Wami podzielić wyjątkowym projektem, w jakim ponownie wzięłam udział — zaczęła swój wpis Tomaszewska.

"Pytanie na śniadanie": uśmiechy zeszły z twarzy Cichopek i partnera. Goście dali im sążnistą lekcję na wizji

Małgorzata Tomaszewska się nie poddaje

Pomimo nieciekawego stanu, w którym prezenterka obecnie się znajduje, Tomaszewska znów pokazała, jak profesjonalna jest i przedstawiła fanom nowy projekt, w którym bierze udział. To kampania mająca szerzyć świadomość na temat recyklingu elektroodpadów.

Co ciekawe, w ramach tej akcji Tomaszewskiej uszyto stylowy gorset wykonany z miedzi, którą pozyskano ze starych kabli i transformatorów. Prezenterka wygląda w nim obłędnie, a praca projektantki robi ogromne wrażenie. Trudno uwierzyć, że coś tak estetycznego powstało ze stosu żelastwa.

Małgorzata Tomaszewska: wypadek

Kilka dni temu prowadząca „Pytania na śniadanie” opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała o swoim wypadku. Zaznaczyła, że nie doznała poważnych obrażeń, choć po jej występie w śniadaniówce było widać, że jednak została nieco poturbowana.

Czuła się jednak na tyle dobrze, by stres odreagować w pracy. W komunikacie podziękowała też służbom, które przyjechały na pomoc oraz zwykłym kierowcom, którzy zatrzymywali się przy niej, dopytując, czy mogą jakoś pomóc.

Zobacz post:

małgorzata tomaszewska oświadczenie.png
fot. Instagram.com/malgorzata_tomaszewska
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik