Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niesłychane, co wczoraj w Mrągowie na wizji Polsatu zrobiła Ela Romanowska. Przechodzi pojęcie, jak ludzie zareagowali
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 12.08.2023 10:41

Niesłychane, co wczoraj w Mrągowie na wizji Polsatu zrobiła Ela Romanowska. Przechodzi pojęcie, jak ludzie zareagowali

Ela Romanowska prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie
Ela Romanowska prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie, fot. KAPiF

11 i 12 sierpnia odbywa się Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Wśród gwiazd na scenie zaprezentowali się między innymi Kajra i Sławomir, Helena Vondrackova i Marcin Miller, Zenek Martyniuk, zespół Playboys czy Olga Łasak. Serca widzów skradła jednak także prowadząca – Elżbieta Romanowska. 

Ela Romanowska prowadzącą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

Gospodarzami Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie zostali Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Para poprowadziła imprezę już po raz siódmy. Aktorka skomentowała swój udział w festiwalu dla portalu „Wirtualne media”. 

Uwielbiam ten czas, uwielbiam ten festiwal i atmosferę, która panuje w mrągowskim amfiteatrze. Ludzie wstają już na pierwszej piosence i bawią się do samego końca! Znają wszystkie piosenki. Są takie hity, bez których żadne wesele się nie odbędzie, ale każdego roku staramy się to urozmaicać. Jak na prawdziwym weselu będzie trochę starego, trochę nowego, coś pożyczonego. To jest niesamowite, że za każdym razem, kiedy kończy się festiwal w Mrągowie, ludzie wychodząc, już pytają, czy zobaczymy się za rok.

"Dramat", "masakra". Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie

Ela Romanowska wprost kocha tę kreację

Nowa prowadząca program „Nasz nowy dom” postawiła na czerwoną kreację nad kolano. To nie pierwszy raz, gdy Ela Romanowska w ostatnim czasie zaprezentowała się w tej sukience – niedawno wystąpiła w niej na przedstawieniu ramówki Polsatu. Tym razem zaprezentowała ją w całkiem nowej odsłonie – dzięki innej fryzurze i dodatkom nie wydaje się tą samą kreacją. To postawa godna pochwały, ponieważ pokazuje także swoim fankom, że wcale nie trzeba kupować nowej kreacji przy każdej okazji. 

To zresztą nie jedyna taka sukienka w szafie Elżbiety Romanowskiej. Na innych wydarzeniach aktorka zaprezentowała się w tym samym modelu, ale w innych kolorach. Ten fason wyraźnie należy do jej ulubionych, ponieważ należą do niego także inne sukienki, w których prezentowała się w ostatnim czasie.

Ela Romanowska  3.jpg
Ela Romanowska na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, fot. KAPiF
Ela Romanowska 2.jpg
Ela Romanowska na Jesiennej ramówce Polsatu w 2023 roku, fot. KAPiF
Ela Romanowska 1.jpg
Ela Romanowska na Jesiennej ramówce Polsatu w 2019 roku, fot. KAPiF
Ela Romanowska.jpg
Ela Romanowska na Perfect Spa Award, fot. KAPiF

Ela Romanowska zbiera same komplementy

To nie jedyna kreacja jaką Elżbieta Romanowska zaprezentowała podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Oprócz czerwonej sukienki aktorka wystąpiła także w fioletowo-różowej sukience. Fani prowadzącej program „Nasz nowy dom” nie mogą się jej nachwalić pod postem opublikowanym w mediach społecznościowych stacji Polsat. 

  • Piękna i charyzmatyczna.
  • Piękna jak zwykle, uwielbiam panią.
  • Piękna i pozytywna kobieta z klasą.
  • Piękna sympatyczna i miła dziewczyna, pozdrawiam serdecznie.
  • Piękna Ela. Pozdrawiam serdecznie.
  • Pięknie wygląda.
Ela Romanowska na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.jpg
Ela Romanowska na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne media, Plejada, Plotek, WP Kobieta

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny