Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niepokojący wpis Edyty Górniak. Typuje, “ile nam zostało”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.05.2024 16:43

Niepokojący wpis Edyty Górniak. Typuje, “ile nam zostało”

Edyta Górniak
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Edyta Górniak po raz kolejny zabrała głos w sprawie Wszechświata. Swoimi refleksjami o przemijaniu podzieliła się tradycyjnie w mediach społecznościowych. Artystka zdradza między innymi, ile według niej pozostało nam życia w spokoju.

Edyta Górniak nie pierwszy raz zaskakuje

Od kilku lat jedna z największych artystek polskiej sceny zwraca na siebie uwagę w nieco inny sposób. Edyta Górniak bierze udział w spotkaniach, podczas których szerzone są różne teorie, przez wielu uważane za spiskowe. Dzieli się nimi również w swoich mediach społecznościowych. W związku z tym na twarzach niektórych jej odbiorców maluje się zdziwienie, na innych zaś uśmiech rozbawienia.

KAPIF_oryginal_K1108655F.jpg
Fot. KAPiF

Jedna ze słynnych już wypowiedzi Edyty Górniak, która odbiła się szerokim echem w mediach, była ta ze Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu w 2022 roku. Artystka zabrała wówczas głos i podzieliła się z zebranymi swoimi przemyśleniami i refleksjami.

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia - mówiła wokalistka.

Według Edyty Górniak na Ziemi żyją z nami różne istoty, które do tej pory nie zostały w pełni odkryte. To między innymi reptilianie, bioroboty czy hybrydy, czyli połączenie człowieka ze zwierzęciem. 

Górniak w potrzasku na drugim końcu świata. “Staram się zachować spokój” Edyta Górniak utknęła na drugim końcu świata?

Edyta Górniak wie, ile czasu jej dusza przebywa na Ziemi

Wiele rozważań artystki znajdziemy w jej mediach społecznościowych, gdzie w przypływie natchnienia dzieli się nimi ze swoimi obserwującymi. Jako osoba silnie uduchowiona, która zagłębia się w ezoteryzm, ma w sobie silną potrzebę przekazywania swojej wiedzy innym. Nie przeszkadza jej nawet fakt, że wiele osób podważało jej przemyślenia, szczególnie te, które dotyczyły szczepionek na Covid-19.

Jakiś czas temu Edyta Górniak prowadziła na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Jeden z użytkowników postanowił skorzystać z tej okazji, aby dowiedzieć się, kim artystka była w poprzednich wcieleniach.

Jeśli widzisz piękno w innych, to dlatego, że sama jesteś nim wypełniona. Jesteśmy wszyscy dla siebie lustrem. Każdy partner pokazuje nam nasze słabości i lęki. Każdy zachód słońca aktywuje w nasz zachwyt. Każdy zadany nam cios pokazuje, że nie potrafiliśmy stawiać granic. Co do wcześniejszych wcieleń, poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4 tys. lat, mierząc czasem linearnym - odpowiedziała wokalistka.

edyta górniak instagram.jpg
Fot. edytagorniak/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak świętuje jak nigdy. Powód pokazała na zdjęciu. Co za uroczy dzieciak

Edyta Górniak wypowiedziała się na temat przemijania

Po raz kolejny wokalistka zabrała głos w sprawie Wszechświata, który nas otacza. Tym razem jej refleksje dotyczą przemijania i tego, ile czasu pozostało nam jeszcze spędzić w spokoju. Wyraziła w swojej wypowiedzi obawę w związku z normami społecznymi narzucanymi przez społeczeństwo.

Zastanawiam się ile zostało nam jeszcze normalności w codziennym życiu. ile zostało nam czasu na decyzje i deklaracje wobec siebie prawdziwych. tych prawdziwych jakimi byliśmy, zanim nas zdeformowano. Trudno nie poddać się zasadzkom, kiedy jest ich wystarczająco wiele. Czy znajdziemy wszyscy odwagę wrócić do prawdziwych siebie i porzucić to, co nam narzucono ? .. najlepiej udaje nam się stawać przeciwko sobie. Tego nauczyliśmy się najlepiej.

W sekcji komentarzy pod publikacją udzieliło się wiele osób. Większość z nich zgodziła się z rozważaniami Edyty Górniak. Jedna z internautek pokusiła się nawet na zasugerowanie, że zostało nam osiem lat spokojnego życia. Artystka odpowiedziała. Czy to możliwe, żeby nasza przyszłość malowała się w tak ciemnych barwach?

Lub 6 … - napisała wokalistka.