Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak utknęła na drugim końcu świata?
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 21.04.2024 09:10

Edyta Górniak utknęła na drugim końcu świata?

Edyta Górniak
Fot. KAPIF

Edyta Górniak postanowiła w Indonezji spędzić początek wiosny. Nie spodziewała się jednak, że jej planowany powrót do domu może zostać udaremniony przez bezprecedensowy kataklizm, jaki nawiedził Bliski Wschód. Wszystko w kontekście trzydziestej rocznicy jej legendarnego występu na Eurowizji.

Edyta Górniak miała świętować trzydziestolecie Eurowizji

Słynny występ wokalistki na Eurowizji miał miejsce już prawie trzydzieści lat temu. Z okazji rocznicy Edyta Górniak miała zaplanowane wydarzenie z fanami, na które nawet zaplanowała premierę nowego utworu pt. “I remember”.

Była pierwszą reprezentantką Polski w historii Eurowizji i zdobyła drugie miejsce z utworem “To nie ja”. Nikomu od trzydziestu lat nie udało się nawet zbliżyć do tego legendarnego osiągnięcia.

KAPIF_oryginal_K1180541F.jpg
Fot. KAPIF, Edyta Górniak
Luna traci głos! Eurowizja 2024 zaraz, a tu taki dramat. Niepokojące nagranie w sieci Eurowizja 2024. Prezentacja państw, a Luna w centrum uwagi. Jedyna wyłamała się z tłumu wyborem flagi

Edyta Górniak już wchodziła na pokład

Jak donosi “Super Express”, Edyta Górniak miała już wchodzić do samolotu, kiedy okazało się, że jednak nie będzie miała jak wrócić do Polski. Przez niespotykaną wcześniej zaskakującą powódź w Dubaju jej lot został odwołany, a ona utknęła w Indonezji nie wiedząc, jak dostać się do domu

Co ciekawe diwa miała już nadany bagaż i przeszła odprawę paszportową. Wszystko było w idealnym porządku, niestety pech chciał, że miała zaplanowaną przesiadkę na Bliskim Wschodzie, która w zaistniałych okolicznościach okazała się być niemożliwa.

KAPIF_oryginal_K1108670F.jpg
Fot. KAPIF, Edyta Górniak

Edyta Górniak jest ofiarą paraliżu komunikacyjnego

Ze względu na niespodziewany charakter kataklizmu, nikt nie był na niego przygotowany. Spowodowało to paraliż komunikacyjny na całym świecie jako, że Dubaj jest niezwykle kluczowym centrum przesiadkowym dla lotów z Azji do innych części świata. Jak donosi Super Express:

Edyta próbowała dostać się do kraju kolejnego dnia, ale to też okazało się niemożliwe. Razem z kilkuset tysiącami ludzi jest na liście oczekujących na lot