Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niedawno pochowała mamę. Teraz Izabela Zeiske trafiła na szpitalne łóżko
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.03.2024 22:15

Niedawno pochowała mamę. Teraz Izabela Zeiske trafiła na szpitalne łóżko

Izabela Zeiske
fot. Instagram

Izabela Zeiske nie ma ostatnio lekko. Gwiazda programu “Gogglebox. Przed telewizorem” kilka tygodni temu pożegnała swoją ukochaną mamę. Teraz celebrytka sama mierzy się z poważnym problemem zdrowotnym. Doszło nawet do tego, że musiała prosić o pomoc internautów.

Izabela Zeiske przeżyła niedawno prawdziwą tragedię

Ostatnie tygodnie nie były proste dla gwiazdy programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. 10 lutego 2024 roku Izabela Zeiske zamieściła niezwykle wzruszający post w swoich social mediach, za pośrednictwem którego ogłosiła, że przeżywa obecnie prawdziwą tragedię. Celebrytka poinformowała wówczas fanów o nagłej i niespodziewanej śmierci swojej ukochanej mamy.

Teresa Olczyk zmarła w wieku 88 lat po wielu problemach zdrowotnych. Śmierć seniorki była niesamowitym ciosem dla gwiazdy reality show. O swoich przeżyciach opowiedziała na swoim profilu w social mediach.

Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. Nie odzywam się, jest mi bardzo ciężko, ogromny smutek, rozpacz. Nie mogę się pogodzić z tym, co się stało - napisała Izabela Zeiske na swoim profilu na Instagramie.

Lara Gessler bardzo cierpi! Ta strata była dla niej ciosem To koniec! Anna Starmach wydała oświadczenie. Poruszające

Izabela Zeiske poinformowała fanów o swoich problemach

Czas żałoby był niezwykle trudny zarówno dla samej Izabeli Zeiske, jak i dla jej bliskich. Nic w tym dziwnego — cała rodzina była ze sobą niesamowicie zżyta, a nagłe odejście Teresy Olczyk okazało się dla wszystkich bardzo bolesne. Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec problemów gwiazdy “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Celebrytka od zawsze była bardzo blisko ze swoimi obserwatorami na Instagramie. To właśnie im zwierzała się ze swoich problemów i zdradzała wiele sekretów z życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że tym razem również za pośrednictwem Instagrama ogłosiła im, z jakim obecnie zmaga się problemem.

ZOBACZ TEŻ: Grób Lizy przyprawia o łzy. Zamordowana 25-latka spoczęła w Polsce.

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" wylądowała w szpitalu

Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiła się smutna informacja na temat jej aktualnego stanu zdrowia. Okazało się, że Izabela Zeiske wylądowała w szpitalu z poważnymi problemami zdrowotnymi. Celebrytka postanowiła opowiedzieć o tym za pomocą humorystycznego wpisu, z wykorzystaniem fragmentu pewnej piosenki.

Kochani..słowa fajnej piosenki mówią.....
"OMIJAJ SZPITALE""..niestety czasami jest tak,
że musimy skorzystać z pomocy....
Kochani jutro operacja ..jak zawsze proszę WAS o wsparcie..mocne kciuki i dobre myśli...dziekujeeee

W komentarzach niemal natychmiast zaroiło się od słów wsparcia i otuchy. Fani gwiazdy postanowili dodać jej sił w tym trudnym dla niej okresie i życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Trzymaj się. 

Życzę ci pomyślnej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia ściskam tulę całuje LOVCIAM odmówię modlitwę oby wszystko pomyślnie było będzie dobrze trzymaj się kochanie ściskam tulę całuje 

Izunia na pewno będzie wszystko dobrze. Wiem to na 100%. Najważniejsze żebyś wiedziała, że my tu wszyscy wysyłamy Co ogromne ilości pozytywnej energii