Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje mama z dziećmi. Wstrząsające słowa sąsiadów, ujawnili szczegóły o rodzinie. Sprawa zaszokowała Polaków
Sara Karmańska
Sara Karmańska 19.11.2023 09:11

Nie żyje mama z dziećmi. Wstrząsające słowa sąsiadów, ujawnili szczegóły o rodzinie. Sprawa zaszokowała Polaków

Nie żyje matka i dzieci z Puszczykowa, fot. Facebook/Wielkopolska Policja
Nie żyje matka i dzieci z Puszczykowa, fot. Facebook/Wielkopolska Policja

W sobotę 18 listopada doszło do kolejnej tragedii. W mieszkaniu w Puszczykowie znaleziono zwłoki 29-letniej kobiety i dwójki dzieci. Głównym podejrzanym w sprawie jest mąż kobiety i ojciec dzieci.  

Nie żyje matka i dzieci z Puszczykowa

Zgłoszenie na policję wpłynęło w sobotę 18 listopada po godzinie 15. Jak przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak:

Po godz. 15.00 otrzymaliśmy informację o zwłokach kobiety i dwójki dzieci. Ciała znajdowały się w mieszkaniu w Puszczykowie.

W związku z morderstwem 29-letniej kobiety i dziewczynek w wieku 1,5 i 4,5 roku zatrzymano męża kobiety i ojca dzieci. 

Nie zyje 29-letnia matka i jej córeczki w wieku 4 lat i 1,5 roku. Ich ojciec zatrzymany. Polskę właśnie obiegają ponure wieści

Nie żyją trzy osoby

Tragedia, w której zginęły trzy osoby, wydarzyła się w domu jednorodzinnym przy ulicy Poznańskiej. Zdaniem sąsiadów rodzina była bardzo spokojna. Małżeństwo miało jeszcze jedno nastoletnie dziecko, ale jego los na tę chwilę pozostaje nieznany. Jak donosi portal „WP Wiadomości”, powołując się na źródła, rodzina miała pochodzić z Ukrainy

Jak przekazał na antenie Polsat News Andrzej Borowiak, policja przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia, a także stara się ustalić szczegóły zbrodni:

Przeprowadzamy oględziny, ale także ustalamy wszystkie szczegóły, które pozwolą ustalić, co się wydarzyło, z jakiego powodu ten mężczyzna mógł dokonać tego zabójstwa, bo nie ukrywam, że jest on osobą podejrzewaną o ten czyn.

ZOBACZ TEŻ: Niepojęte, co dzieje się na grobie 6-letniego Olusia. Od pogrzebu minęło zaledwie kilka dni

Nie żyje prawie cała rodzina z Puszczykowa

Do sprawy tragedii odniósł się także burmistrz Puszczykowa, Andrzej Balcerek. Jak powiedział w rozmowie z portalem „Wirtualna Polska”: 

Zostałem powiadomiony o tej tragedii. Jestem w kontakcie z komendantem policji. Straszne, co się wydarzyło. Jesteśmy wstrząśnięci.

Burmistrz zapewnił także, że jeśli będzie potrzebna pomoc, zostanie ona udzielona. 

Źródło: WP Wiadomości, PAP

Tagi: śmierć