Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie zyje 29-letnia matka i jej córeczki w wieku 4 lat i 1,5 roku. Ich ojciec zatrzymany. Polskę właśnie obiegają ponure wieści
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.11.2023 22:14

Nie zyje 29-letnia matka i jej córeczki w wieku 4 lat i 1,5 roku. Ich ojciec zatrzymany. Polskę właśnie obiegają ponure wieści

Nie żyje mama i dwójka dzieci
Nie żyje mama i dwójka dzieci, fot. Canva

Właśnie przekazano dramatyczne wieści z Puszczykowa na Wielkopolsce. Funkcjonariusze otrzymali tam zgłoszenie o odnalezieniu zwłok kobiety i dwójki jej dzieci.

Tragedia w Puszczykowie

Internauci nie kryją przerażenia ilością tragedii, jaka w ostatnim czasie rozgrywa się w naszym kraju. Po przerażających wieściach na temat Grzegorza Borysa, który był podejrzany o morderstwo swojego sześcioletniego synka Olusia, przyszedł czas na kolejne przerażające doniesienia.

Sprawą obecnie zajmują się lokalne służby.

Grzegorza Borysa pochowano z dala od syna. Jeden z wieńców zdobił poruszający napis. Dwa słowa

Nie żyje mama i dwójka jej dzieci

Informacje, jakie przekazano w sobotnie popołudnie, wstrząsnęły całą Polską. Właśnie wtedy pod Poznaniem doszło do przerażającej tragedii z udziałem czteroosobowej rodziny.

Do zdarzenia doszło w sobotę 18 listopada 2023 roku w miejscowości Puszczykowo pod Poznaniem w województwie wielkopolskim. Właśnie tam około godziny 15 lokalne służby otrzymały zawiadomienie o odnalezieniu ciała kobiety oraz dwójki jej dzieci. 

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co się dzieje obecnie na grobie sześcioletnie Olusia.

Kolejna rodzinna tragedia w Polsce

Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, w domu odnaleziono zwłoki 29-letniej kobiety oraz jej dwóch córek. Ze wstępnych ustaleń lokalnej policji można wnioskować, że dziewczynki miały 1,5 oraz 4,5 roku. 

W związku z tą sprawą zatrzymano męża kobiety oraz ojca dzieci, który obecnie jest przesłuchiwany przez prokuraturę. Nadkomisarz Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji przekazał wstępne wieści na temat całej sprawy.

Prowadzone są też czynności z zatrzymanym mężczyzną. Na tym etapie sprawy więcej szczegółów nie podajemy

Tagi: morderstwo