Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Jeremy Ruehlemann. 27-latek przed śmiercią opublikował zdjęcie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.01.2023 13:20

Nie żyje Jeremy Ruehlemann. 27-latek przed śmiercią opublikował zdjęcie

Jeremy Ruehlemann
fot. instagram.com/ruehlemann/

Do mediów trafiła smutna wiadomość o śmierci 27-latka. Jeremy Ruehlemann na kilka dni przed śmiercią zamieścił swój ostatni post w mediach społecznościowych.

Pochodzący z New Jearsy model był wschodzącą gwiazdą wybiegów i sesji zdjęciowych. Niestety, agent potwierdził  zagranicznym mediom wiadomości o jego śmierci.

Nie żyje 27-letni model, Jeremy Ruehlemann

Rozpoznawalność zyskał dzięki licznym projektom, a także współpracy ze zwycięzcą amerykańskiego programu o modzie „Project Runway”. Na koncie miał kilka sesji zdjęciowych dla takich magazynów jak m.in.: GQ oraz Playhouse. Współpracował ze znanymi projektantami i krok po kroku wspinał się na wyżyny modelingu.

Niestety agent gwiazdora potwierdził w oświadczeniu dla E! News informacje o śmierci modela. Projektant Christian Siriano uczcił pamięć chłopaka poruszającym wpisem.

Nigdy nie publikuję takich rzeczy, ale strata przyjaciela o tak pięknej duszy jest bardzo trudnym doświadczeniem. To dla Jeremy’ego, najpiękniejszego mężczyzny, który dawał tyle miłości każdemu, kogo spotkał, bez względu na wszystko. Był moją muzą, zawsze będzie. Inspirował mnie i będę go kochał na zawsze. Przesyłam miłość wszystkim, którzy stracili kogoś ważnego. Wierzę, że jeszcze się spotkamy, ale jedyne czego pragnę teraz, to jeszcze raz się do niego przytulić — przekazał w oświadczeniu.

Nic nie zapowiadało tragedii

Jeremy Ruehlemann aktywnie korzystał z mediów społecznościowych, by komunikować się z fanami na całym świecie. Rozwój jego kariery obserwowało ponad 70 tysięcy internautów.

Ostatni post modela trafił na Instagram 20 stycznia bieżącego roku podczas przygotowań do sesji zdjęciowej marki Tommy Hilfiger. Nic nie wskazywało na to, że niedługo 27-latek straci życie.

Branża modowa przeżywa żałobę po nagłych wiadomościach. Pod wspomnianym postem pojawiają się tysiące kondolencji dla bliskich modela. Przyczyna zgonu nie została jeszcze ujawniona.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa