Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.08.2020 14:16

Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę

wypadek
fot. George Becker/pexels.com

Niestety, nie żyje matka znanego muzyka, który zdobył serca fanów na całym świecie. Jego świat teraz wygląda zupełnie inaczej, odeszła jedna z najważniejszych osób w jego życiu.

Nie żyje kobieta, którą w modlitwie wspominała cała rodzina jeszcze kilka dni temu. Niestety, nie udało jej się wygrać nierównej walki z chorobą, która zabrała ją z tego świata. Jeszcze niedawno jej syn wypowiadał te słowa: –Bez niej nie ma jutra, cytuje interia.pl. To właśnie on przekazał informację o śmierci.

Niestety, nie żyje matka znanego muzka

Wokalista legendarnego zespołu The Smiths – Morrissey jest pogrążony w żałobie. Nie żyje jedna z najbliższych osób w jego życiu, mama Elizabeth Anne Dwyer.

Ukochana matka Morrisseya i jego najlepsza przyjaciółka – Elizabeth Dwyer – zmarła. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Dublinie, gdzie Elizabeth przyszła na świat. Wszyscy są mile widziani – przekazano w oficjalnym komunikacie, jak podaje interia.pl.

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Prywatny dramat córki prowadzącej „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Mama zawsze go wspierała

Kobieta regularnie bywała na koncertach swojego ukochanego syna, przekazuje Irish Mirror. Ostatni raz była na jego występie w 2018 roku. Jej syn Steven Patrick Morrissey, to znany na całym świecie wokalista kultowego zespołu The Smiths.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłej.

ZOBACZ WIDEO:

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?