Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczne informacje w samo południe. Nie żyje polska modelka, 25-latka osierociła syna
Oktawian Góral
Oktawian Góral 10.02.2021 13:23

Tragiczne informacje w samo południe. Nie żyje polska modelka, 25-latka osierociła syna

dance dance dance
fot. lelum.pl

Z ostatniej chwili: Bardzo smutne informacje obiegły świat. Nie żyje 25-letnia modelka. Kobieta osierociła syna.

Z Niemiec napłynęły właśnie bardzo smutne wieści. Dziennik Bild informuje, że w wieku zaledwie 25-lat zmarła polska modelka, Kasia Lenhardt. Kobieta związana była z piłkarzem Bayernu Monachium, jednak para niedawno się rozstała.

Nie żyje modelka

Kasia Lenhardt rozwijała karierę w Niemczech już od dłuższego czasu. Wybiła się na programie Top Model, który pozwolił jej postawić pierwsze kroki w tej branży. Polka doszła do finału niemieckiej edycji programu, jednak nie została zwyciężynią.

O Kasi zrobiło się głośniej kilka miesięcy temu, gdy media obiegła informacja, że jest w związku ze znanym i lubianym w Niemczech piłkarzem klubu Bayern Monachium – Jeromem Boetengiem.

Jerome Boateng i Kasia Lenhardt po raz pierwszy publicznie pokazali się pod koniec 2019 roku. To wtredy – jak podaje SuperExpress do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia. Tydzień temu para poinformowała, że to koniec ich związku. Przypuszcza się, że rozstanie nie nastąpiło w pokojowych warunkach.

W swoich wpisach w mediach społecznościowych Kasia nazywała Boatenga diabłem. Powiedziała, że opowie głośno o tym, co działo się w ich związku i dlaczego relacja została zakończona.

Dziś dziennik Bild przekazał tragiczne informacje.

Dziennikarze przekazali, że nad ranem kobieta została znaleziona martwa. Pierwsze ustalenia śledczych wykluczają udział osób trzecich. Sprawa jest w toku i będzie wyjaśniana.

Kobieta osierociła syna.

Informację o tym, że modelka nie żyje potwierdziła przyjaciółka Kasi – Sara Kulka. Opublikowała na swoim instagramie zdjęcie z podpisem: – Spoczywaj w pokoju. Jesteś wspaniałą osobą, tęsknię za Tobą i chciałabym Cię pożegnać. Mam nadzieję, że teraz odnajdziesz swój spokój i mam nadzieję, że prawda wyjdzie teraz na jaw. Wiem, jak bardzo tego pragnęłaś. Nigdy Cię nie zapomnę, nie znam nikogo, kto potrafiłby się śmiać tak jak Ty, wysyłam rodzinie dużo siły.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sara Kulka (@sarakulka_)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik