Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie uwierzysz, kim był w młodości ojciec Dody. Kobiety za nim szalały
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.01.2024 16:05

Nie uwierzysz, kim był w młodości ojciec Dody. Kobiety za nim szalały

Kim był w młodości ojciec Dody?, fot. Facebook/Doda, KAPiF
Kim był w młodości ojciec Dody?, fot. Facebook/Doda, KAPiF

Doda niedawno zamieściła na Facebooku bożonarodzeniowy post, w którym pokazała muskulaturę swojego taty. 76-letni mężczyzna zaskakuje budową swojego ciała, który z dumą zapozował bez koszulki. Teraz do sieci trafiło zdjęcie z przeszłości Pawła Rabczewskiego, które pokazuje, że musiał być obiektem westchnień wielu pań. 

Zdaniem fanów tato Dody przypomina popularnego aktora

Pod jednym z postów, w którym Doda pochwaliła się swoimi rodzicami, gdy Ci przyjechali ją odwiedzić, posypały się komentarze. Część z nich od razu zauważyła podobieństwo taty wokalistki do popularnego aktora. Mowa tu o Piotrze Fronczewskim, znanym między innymi z serialu „Rodzina zastępcza”. 

I choć tata wokalistki nawet teraz dobrze się prezentuje i może cieszyć się sporym powodzeniem, to jego zdjęcie z młodości rozpaliło Internet. 

Najpierw „ciążowy brzuch”, teraz welon na głowie Dody. Fani kolejni raz są zaszokowani tym, co widzą Doda pokazała zdjęcie z "ciążowym brzuchem". Fani są w szoku, odkąd zobaczyli ten kadr. "Nareszcie"

Tato Dody w przeszłości był przystojnym mężczyzną

Kilka lat temu Doda podzieliła się wspólnym zdjęciem z tatą z okazji dnia dziecka. Wokalistka jest na nim malutką dziewczynką trzymaną przez ojca na rękach. Jak zdradziła piosenkarka, jej tata przez całe życie miał długie włosy, choć na zdjęciu już tego nie widać. Zdaniem Dody, przyczyniły się do tego trudy ojcostwa. Wokalistka nie wstydziła się jednak podkreślić, jakim przystojnym mężczyzną jest jej tata. 

Mój tata miał całe życie długie włosy… trochę tacierzyństwo delikatnie go zestresowało, ale czujecie to ciacho?!???

ZOBACZ TEŻ: Na pierwszy rzut oka to zwykłe zdjęcie, ale po chwili fani wprost zdębieli. Doda pod lawiną hejtu

Tato Dody na zdjęciu z przeszłości

Zarówno na zdjęciach z ostatnich lat, jak i na fotografii z malutką Dodą widać, że tata wokalistki może poszczycić się sporą muskulaturą. Jednak pełny ogląd na jego sylwetkę zademonstrowało zdjęcie z przeszłości, które trafiło na jedne z instagramowych profili. Widać na nim między innymi Pawła Rabczewskiego – rzeczywiście z długimi włosami – podczas mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów w 1973 roku. Tata Dody zawodowo zajmował się sportem i jako sztangista został medalistą mistrzostw świata i Europy. Ponadto sportowiec biegał także na 400 metrów i trenował kulturystykę. Na swoim koncie ma siedem tytułów mistrza Polski. 

Paweł Rabczewski, czyli ojciec @dodaqueen, i trener Zdzisław Piotrowski w Elblągu podczas mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów w 1973 roku. Wspaniałe zdjęcie legendarnego fotografa Janka Rozmarynowskiego pokazuje nam zaj****tą stylówkę pana Pawła – czytamy w opisie zdjęcia. 

Tagi: doda
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem