Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gdy zobaczyliśmy zdjęcie taty Dody bez koszulki aż nam opadły szczęki. On naprawdę ma 76 lat?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.12.2023 19:36

Gdy zobaczyliśmy zdjęcie taty Dody bez koszulki aż nam opadły szczęki. On naprawdę ma 76 lat?

Zdjęcie taty Dody
Zdjęcie taty Dody, fot Facebook/@Doda; KAPIF

Doda nigdy nie ukrywała, że jest ogromną fanką sportu i nie wyobraża sobie swojego życia bez aktywności fizycznej. Piosenkarka wielokrotnie zaznaczała też, że tą pasją zaraził ją jej ojciec, który do tej pory pozostaje aktywny i ceni sobie sportowy tryb życia. Teraz po raz pierwszy pokazała swojego tatę. Niesamowite, jak wygląda w wieku 76 lat!

Doda swoją pasją do sportu odziedziczyła po tacie

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że charyzmatyczna piosenkarka od dziecka interesowała się sportem i aktywnością fizyczną. Doda, już jako mała dziewczynka, była bardzo ruchliwa, a później postanowiła spróbować swoich sił w lekkoatletyce. Wśród jej osiągnięć można wymienić między innymi mistrzostwa województwa, jakie gwiazda zdobyła w biegu na 600 oraz 1000 metrów.

Wokalistka nigdy nie ukrywała, że pasję do sportu odziedziczyła po swoim ojcu, który zachęcał ją do aktywności fizycznej oraz dbania o swoje ciało za pomocą różnego rodzaju suplementów czy zdrowej diety. Paweł Rabczewski jest polskim sztangistą, który ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym między innymi mistrzostwa Europy i świata.

Siwe włosy i twarz poorana zmarszczkami. Tak Doda będzie wyglądała za 50 lat. Hot or not? Na pierwszy rzut oka to zwykle zdjęcie, ale po chwili fani wprost zdębieli. Doda pod lawiną hejtu

Doda chętnie chwali się w sieci swoimi rodzicami

Piosenkarka nie ukrywa, że to właśnie rodzice są najważniejszymi osobami w jej życiu, bez których nie mogłaby dotrzeć do tego miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Wanda i Paweł Rabczewscy są największymi fanami swojej córki, którzy na każdym kroku wspierają ją w jej wielkiej karierze muzycznej. 

I choć na ich drodze pojawiło się kilka przykrych sytuacji, a sama Doda przeżyła ogromny szok, gdy przed laty dowiedziała się o zdradzie swojego ojca, teraz rodzina potrafiła zapomnieć o dawnych nieporozumieniach. Co więcej, wokalistka na każdym kroku podkreśla, że kocha swoich rodziców i jest wdzięczna za ich wychowanie. 

Nic więc dziwnego, ze tym razem postanowiła pochwalić się przed światem swoim utalentowanym tatą. Niesamowite, jak wygląda Paweł Rabczewski w wieku 76 lat!

ZOBACZ TEŻ: Doda przekazała smutne wieści. Niewiarygodne, co przytrafiło jej się w trakcie trwania trasy koncertowej.

Niewiarygodne, jak wygląda ojciec Dody w wieku 76 lat

Na profilu piosenkarki na Facebooku pojawił się bożonarodzeniowy post, który gwiazda zamieściła 26 grudnia 2023 roku. Podczas wspólnej celebracji świąt Bożego Narodzenia Doda i jej tata pozwolili sobie na szybki test sprawności fizycznej, którym wokalistka pochwaliła się w sieci.

Na zamieszczonej przez gwiazdę fotografii możemy zauważyć jej 76-letniego tatę, który pozuje bez koszulki i z dumą eksponuje swoje umięśnione ciało. Artystka nie ukrywa, że jest niesamowicie dumna ze swojego taty, czemu dała wyraz w opisie opublikowanych zdjęć.

Jaki ojciec, taka córka. U Rabczewskich jest zawsze  forma, nawet w święta!

 

Tagi: doda
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania