Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci
Karina Sulich
Karina Sulich 19.09.2020 10:03

Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci

nasz nowy dom katarzyna dowbor
materiały prasowe Polsat

Ośmioletni Kajetan, jego mama oraz babcia, żyli w ciągłym strachu. Niestety, niemal stuletni dom, choć przepełniony ważnymi dla małego chłopca wspomnieniami, zamiast bezpieczną ostoją, był źródłem problemów, a instalacja elektryczna, groziła pożarem. Kiedy ekipa programu Nasz nowy dom poznała niezwykłą, wzruszającą historię rodziny z Różnowa, nie mogła przejść obok niej obojętnie.

Nasz nowy dom to program, który odmienił życie wielu polskich rodzin. Tym razem, Katarzyna Dowbor postanowiła zadbać o spokojną przyszłość i bezpieczne domowe ognisko w rodzinie ośmioletniego Kajetana. Gwiazda zasłużyła na ogromne brawa. Prowadząca show wraz z ekipą dokonała rzeczy niemożliwych. Łzy same cisną się do oczu. Bliskim wciąż zagrażało niebezpieczeństwo.

Nasz nowy dom. Dramat rodziny Kajtka

Rodzina ośmioletniego Kajtka nie ma łatwo, jednak miłość, jaka panuje wśród bliskich, wydaje się zamiatać wszystkie problemy pod dywan. Niestety, nie wszystko jest tak proste. Niemal stuletni dom, zamieszkiwany przez kobietę, samotnie wychowującą syna i opiekującą się schorowaną matką, był niebezpieczny dla domowników.

Kajtek wychowuje się bez taty, bo on nie był zainteresowany tym, że w ogóle ma dziecko. Ja i moja mama też się wychowywałyśmy bez ojca. Całe pokolenia jesteśmy bez mężczyzny w domu – wyznała w programie Nasz nowy dom pani Joanna.

Niestety, ośmiolatek cierpi na nerwicę lękową i jest pod opieką specjalistów, a jego babcia i mama pani Joanny przeszła dwa zawały, choruje na cukrzycę oraz nadciśnienie, do tego ma problemy z nogami. Rodziny nie stać, by wykupić jej przepisane dwa lata temu okulary. Nie wspominając już o kosztach na remont domu. Na szczęście, w porę zjawiła się Katarzyna Dowbor.

  1. Koniec, Ewa Drzyzga jednak nie będzie prowadziła programu w TVN-ie. Niewiarygodne, co było powodem decyzji
  2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
  3. Polsat właśnie przekazał fatalną wiadomość. Pilne ostrzeżenie skierowane do każdego z nas

Nasz nowy dom odmienił życie rodziny

Dom rodziny ośmioletniego Kajetana był w tragicznym stanie, dodatkowo, sprawy nie ułatwiała fakt, że bardzo trudno do niego dojechać. Katarzyna Dowbor jednak postanowiła podjąć wyzwanie i dotrzymać obietnicy.

Łazienka, która nie była przystosowana do schorowanej seniorki, pokój, który Kajetan musiał dzielić z mamą, brak ocieplenia, niewydajny piec i instalacja elektryczna, która groziła zapaleniem. Te problemy trzyosobowa rodzina ma już za sobą. Ekipa programu Nasz nowy dom, spełniła ich marzenie o bezpiecznej przystani, w której dalej może rozkwitać ich miłość.

Na oficjalnym fanapage’u programu Nasz nowy dom w portalu Facebook, zostały opublikowane zdjęcia przed i po remoncie domu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nasz nowy dom

Dom, w którym mieszkała rodzina, nie miał odpowiednich warunków.

nasz nowy dom

Ekipa Polsatu postanowiła coś z tym zrobić.

nasz nowy dom

Czekał na nich cały ogrom pracy. Jednak Katarzyna Dowbor dotrzymała obietnicę.

nasz nowy dom

Dom rodziny wygląda teraz zupełnie inaczej.

nasz nowy dom

Bliscy w końcu żyją w godnych warunkach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  2. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Kochasz flaczki? Prosty błąd i nadają się do wylania, dodajesz majeranek i gałkę muszkatołową?

źródło: polsat.pl, Facebook

Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy